Добър ортопед в Горна баня

  • 92 027
  • 40
Моля дайте ми координати на добър детски ортопед.Имаме сериозен проблем и искам да чуя и други мнения на ортопеди.
Виж целия пост
# 1
Кехайов.Ет.1 кабинет 1 в Горна баня
Виж целия пост
# 2
Д-р Ивайло Ефремов, но не съм сигурна, че вече не практикува в Австрия? Ако искаш моб.тел. наЛС?
Виж целия пост
# 3
И аз съм доволна от д-р Кехайов
Виж целия пост
# 4
Зравей, ние ходихме при д-р Алексиев в Горна Баня.
Изпращам ти неговия сайт, за да имаш представа все пак, а прегледа при него е 20 лева.
Не мога да каже дали е добър или не, но ми го препоръчаха и за момента сме ОК.
http://www.einet.bg/~alexiev/
Виж целия пост
# 5
Здравей,ние също ходихме при д-р Алексиев.Нямам думи с които да изразя благодарноста си към него.Внимание,отношение,разбиране и човечност(която при повечето лекари липсва).
Виж целия пост
# 6
Д-р Ивайло Ефремов, но не съм сигурна, че вече не практикува в Австрия? Ако искаш моб.тел. наЛС?

Ефремов е тук, жив и здрав да е, бих го препоръчала.
Виж целия пост
# 7
А, супер! Жив и здрав да е му пожелавам и аз, много и само добро съм видяла от него  bouquet
Виж целия пост
# 8
zadaljitelno li triabva da e v gorna bania?S parvoto mi dete hodih v medecinska akademia,i ostanah dovolna,sega s vtoroto pak tam otidoh mnogo sam dovolna
Виж целия пост
# 9
zadaljitelno li triabva da e v gorna bania?S parvoto mi dete hodih v medecinska akademia,i ostanah dovolna,sega s vtoroto pak tam otidoh mnogo sam dovolna


жената споменава, че има сериозен проблем, не е за рутинен преглед.
Виж целия пост
# 10
Между другото, в Горна баня освен че има специалисти-ортопеди, имат и още по-тясна специализация-горен крайник, долен крайник и т.н. Какъв е точно проблема?
Виж целия пост
# 11
Последния ни проблем е плоскостъпие и искат да му правят операция за надигане на свода.Затова искам да чуя и друго мнение.
Виж целия пост
# 12
Ще разпитам за специалист в областта, ние имаме точно сега лош опит в областта обаче на горен крайник(майка ми счупи ръка) и имам координати на ортопед-оператор на горен крайник.
Виж целия пост
# 13
На нас ни предстои профилактичен преглед при ортопед. Може ли някой да ми каже като си вземем направление от личната лекарка, трябва ли след това да да си записваме час за преглед в ортопедията, в Горна баня, или отиваме там и чакаме? ако е с часове, предварително ли се обаждаме някъде?
Виж целия пост
# 14
Цвете, Отивате и чакате. Аз лично исках да си запишем час, но май няма такава практика.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия