Бойлер с различен дизайн

  • 684
  • 7
Здравейте момичета точно бях измислила банята до  най-малкия детайл и моя ми каза,че иска да сложим  бойлер ,но като  видях какви се предлагат на пазара  Cry може ми някой да ми каже от къде  мога да си закупя  нещо по различно като  дизайн. Peace Hug  bouquet
Виж целия пост
# 1
Няма такива бойлери нали  Cry
Виж целия пост
# 2
погледни Аристон http://zora.bg/main.php?p=products&s_p=product_details&p … =6104&hotels=
Виж целия пост
# 3
Благодаря  ти  ени  как  ги мразя  тези  бойлери а  ние сме с тец и той  иска за всеки случай да сложим 1 бойлер  в малката  баня  ако стане някой фал  във  времето .Първо  искахме проточен ,но ни отказаха и  сега  може би хоризонтален 60литра ,но  какъв  Cry
Виж целия пост
# 4
Oх, да се оплача Cry Нашият бийлер снощи в 4 часа ни наводни ooooh! След още някой-друг час ще ходим за купуваме нов. Трябва да е хоризонтален. Ще видим какво ще изберем и ще пиша.
Виж целия пост
# 5
А защо не сложите проточен бойлер,
от тези малките, които загряват на момента водата?
Само хубави отзиви съм чувала за тях,
дизайнът им не може да се сравнява с вида на другите...

Първо  искахме проточен ,но ни отказаха и ...
   newsm78
Виж целия пост
# 6
Защото  трябва да сме на трифазен  ток за проточния бойлер и се усложняват много  нещата 
Виж целия пост
# 7
Не е задължително-има и на монофазен Wink
Ние сме такъв от 2005г и никога повече не бих купила с водосъдържател-демек обикновен Peace
Ползвали сме български на "Фламина"-имат сайт, а в мом сме със Стибел елтрон Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия