Коледни подаръци от www.leiselsbach.de - ще правим ли поръчка?

  • 25 371
  • 551
Мили мами, възникна тук една идея покрай немските сайтове с доставка до Бг да направим обща поръчка за Коледа. В този сайт www.leiselsbach.de са обявили, че при поръчки за сума над 1500 доставката е безплатна. Има доста добри неща! Поровете, разгледайте, и пишете коя към какви играчки има интерес и иска да поръча.
Умолявам обаче, да пишете (с линк) само ако сте сигурни, че стане ли поръчката ще купите нещата, които изброявате, защото започвам едно голямо смятане! Ако изведнъж много мами се откажат, няма да има безплатна доставка и ще станат други цените... Иначе доставката се изислява според обем и тегло, т.е. няма да е ясна до последно!!!Знам, че звучи малко условно, но до Коледа има доста време, ако направим организация до средата на ноември тр. да поръчаме, т.е. все пак побързайте... Simple Smile  Hug
Очаквам до края на октомври вашите желания, за да знам ще има ли поръчка!
Ще се опитам да дам и малко насоки за неговорещите немски:
Играчките са Spielwaren, правоъгълничето горе вляво. От там могат да бъдат сортирани Spielwaren von A-Z - по азбучен ред;
Lieblingsstars - любими герои;
Spielwaren nach Marken - по марки;
Spielwaren nach Themen - по теми.

По теми се подразделят така:
Batterien & Netzadapter - батерии и адаптори
Buchstaben - букви
Bücher - книги
Bälle - топки
Experimentieren & Adventure - експерименти и приключения
Fahrzeuge, Modelle & Figuren - превозни средства, модели и фигури
Fasching & Verkleiden - карнавални облекла
Für Babys & Kleinkinder - за бебета и малки деца
Für Draußen - за навън
Geburtstag & Party - рожден ден и парти
Handwerken - инструменти
Haushalt & Kaufladen - домакинство и магазин
Kinderzimmer - детска стая
Lampions, Laternen & Windräder - лампиони, фенери..
Malen, Basteln & Handarbeit - рисуване, апликации...
Musikinstrumente - музикални инструменти
Puppen, Beauty & Co - кукли и др.
R/C - това не знам каква абревиатура е,  някакви състезателни модели май
Schule & Lernen  - училище
Spiele & Puzzle - игри и пъзели
Sport - спорт
Süssigkeiten - лакомства
Taschen, Rucksäcke & Co - чанти, раници
Teddys & Co - плюшени
Weitere Artikel - други

При кликване на артикул излиза вдясно горе-долу това:

Nur ? 12,50 Само ... euro...  - т.е. това е актуалната цена, другата я дават само за информация колко спестявате! Wink

UVP: 16,99 ? препоръчителна цена
Verpackungseinheit: 1 броя в опаковка
EAN: 4006015350303 номер ?
Gewicht: 260 g тегло
Hersteller: Althans GmbH & Co. KG производител
Hersteller-Artikelnr.: 35030
Größe: 420mm x 200mm x 140mm размери
Verfügbarkeit: Lieferbar innerhalb von 2-4 Tagen. Наличност: Доставя се в рамките на 2-4дни.

!!! И последно, почти навсякъде излиза и следния текст със ситни букви:
Имайте предвид, че артикулите Sortiments-Artikel  могат да са в различни варианти/изпълнения, това обикн. е обозначено с "sortiert" или "Sortiment". За съжаление по никакъв начин не можем да ви гарантираме, че ще получите точно този вариант, който сте си харесали. В повечето случаи се доставя един артикул, дори на снимката да са показани повече варианти или в описанието на артикула да става дума за повече варианти.  
Виж целия пост
# 1
 newsm78А иначе каква е цената на доставката?
Виж целия пост
# 2
 Hug  bouquet
Виж целия пост
# 3
Ще пусна линкове довечера! Peace
Виж целия пост
# 4
Супер. Вчера писах на мамата която организцира миналогодишната доставка. По-късно ще дам линкове. Има ли пак от царевичките, че не ги намирам?
Виж целия пост
# 5
Не знаех, че сте пускали миналата година от тук... Да не се окаже, че съм изместила някоя мама, ако тя иска да си я прави пак аз не се натискам.. Simple Smile За какви царевички иде реч?
Виж целия пост
# 6
И аз ще се присъединя към поръчката. До кога трябва да пуснем артикулите?
Виж целия пост
# 7
Не знаех, че сте пускали миналата година от тук... Да не се окаже, че съм изместила някоя мама, ако тя иска да си я прави пак аз не се натискам.. Simple Smile За какви царевички иде реч?

Ами мамата тази година е заета с малко бебче така че не се притеснявай. А относно царевичките- доста мами ги купиха и ако имат снимки може да пуснат.
Виж целия пост
# 8
Супер, alex_shu, благодарим ти за прекрасното оформление  bouquet

И аз съм тук, довечера ще дам линк за кухнята Hug
Виж целия пост
# 9
Заповядайте царевичките-на първия ред са всики разновидности : http://www.leiselsbach.de/index.php?c1=0&c2=0&c3=0&c … &Submit=Suche
аз също бях един от организаторите на предната поръчка,но в тая бих се включила с удоволствие като участник.
И както обещах-няма да питам постоянно...."Кога ще дойде",а търпеливо ще си изчаквам... Mr. Green
Виж целия пост
# 10
 marianik  златна си. Благодаря.
Виж целия пост
# 11
https://www.leiselsbach.de/index.php?&ToShow=One&ArticleID=4213061

Моля , за малко разяснение от немскоговорящите ..какво точно е това ?
Виж целия пост
# 12
Записавам се да следя и аз. Ще пусна поръчка с вас.
Виж целия пост
# 13
Има интересни неща Hug Ще се включа и аз вероятно. Нека се определи една дата до която да се направи поръчката Peace
Виж целия пост
# 14
Явно съм много изостанала... За тези царевични играчки за първи път чувам, а на сайта няма много обяснение.....Някой ще опише ли какво точно представляват? Освен, че са натурални, разграждат се и пр... как точно се играе с тях?
Честно казано, малко ме дразни, че изобщо няма обяснения по играчките, за колко големи деца са, какво предствляват...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия