Кичури - съвети!!

  • 8 213
  • 9
Искам да ви помоля за един съвет и ще съм ви много благодарна ако ми помогнете да реша (и то по-бързо преди да съм се отказала  Mr. Green )! Та става въпрос за малка промяна в прическата ми! Доста се колебаех и тъй като не искам да я боядисвам цялата, а и дължината или формата смятам, че са хубави и не искам да ги променям, стигнах до решението да си направя кичури! Първоначално мислих за тъмносини, но въпреки, че косата ми е много тъмна, все пак не е черна и няма да се забелязват май...  Confused Другото което ми хрумна е лилаво-червеникаво! Исках първо да се допитам до вас - смятате ли, че е модерно, или кичурите вече са отживелица? Само на долните пластове ли да са кичурите или по цялата коса? Какъв цвят? След това могат ли да се махнат?

Някой въпроси звучат малко глупаво  Embarassed но до сега не съм се интересувала и нямам информация! Забравих да спомена, че косата ми е  дълга (педя и половина над кръста),  по принцип я нося изправена, на пластове е и е много тъмна, но не черна! Не съм я боядисвала до сега! Кожата на лицето ми е много светла, с тъмни очи съм! Е, това е описанието, чакам идеите ви и ви благодаря предварително!  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 1
Аз съм с тъмна дълга коса.
Тази година се направих на кичури.
Първо бяха розови, после цикламени, след това лилави, а сега ги оставих руси...  Flutter
Харесват ми и не съжалявам, че ги направих  Crazy
Дай снимка все пак, ще е полезна в преценката  Hug
Виж целия пост
# 2
Да се възползвам от темата. От една година се боядисвам в различни нюанси на червеното. Естественият ми цвят е тъмно кестеняв.   Писна ми от червеното, искам по-светъл цвят и то постепенно да го направя, нещо като коняк или лешник. Дали да не си напраВЯ кичури ?
Виж целия пост
# 3
На твое място бих си направила червени кичури! Средно червени наситени на най-долната коса до тила и ако имаш бретон също и бретона! Винаги много ми е харесвала тази прическа, но за съжаление косата ми е твърде дълга а и я боядисвам в черно. Но не прекалявай с кичурите, няколко кичура при тила и на бретона. Много хубаво седи особено като се изправи косата ..  Simple Smile Виждала съм в салона да правят едно момиче така - останаха ми очите  Peace
Виж целия пост
# 4
Момичета, за съжаление не мога да пусна снимка  Cry За кратко се бях отказала от идеята си, но днес си записах час и след кратко умуване с мацките в салона ето какво решихме: тъмно синьото и лилавото трябвало да се направят на изрусена коса (иначе няма да се вижда), за половин месец боята падала и оставали руси кичури  Shocked Което за мен беше шок  Joy Не ми пречи да повтарям кичурите по-често, но докато ги повторя това русо на мен никак няма да ми отива  ooooh! И другото важно е, че тази година съм абитюрентка, и до пролетта не знам какво ще ми хрумне за косата и за това не исках да  е нещо драстично! На края решихме, че кичурите ще са лилаво-червени (то си е лилаво, но на косъма биело към червено  Crazy ), и ако около бала стоят още, а аз си искам без тях, цялата ще се боядисам (което избяхвах 18 години, ама ако се наложи...  Laughing ). За сега остава тази идея, но сините кичури не ми излизат от ума, но едва ли ще се прежаля да изсветляват до русо  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
Здравейте, момичета!
Искам да ви питам как горе долу вървят кичурите за сравнително къса коса. Аз живея в Студентски и там ми се струва мн скъпо, само за боядисване на места искат 30лв, а за кичури не смея да предполагам. Искам да разбера навсякъде ли в София е така. Благодаря!
Виж целия пост
# 6
репрорче аз съм сини кичури на 4ерна коса и стои мн. хубаво...не се скриват, забелязват се.
Синьото е мн. наситено и на дневна светлина се открояват много ясно, а на по - тъмно почти не се забелязват.
Присадени са..т.е не съм си тормозила косата със изсветляване и боядисване.
Кератинови кичури са от естествена коса - 7 на брой.
Когато ми омръзнат винаги мога да ги махна

Ако това ти харесва като вариант може да си сложиш и ти такива.
Излязоха ми около 40 лв
Ако те интересува още нещо питай Hug
Виж целия пост
# 7
Здравейте, момичета!
Искам да ви питам как горе долу вървят кичурите за сравнително къса коса. Аз живея в Студентски и там ми се струва мн скъпо, само за боядисване на места искат 30лв, а за кичури не смея да предполагам. Искам да разбера навсякъде ли в София е така. Благодаря!

Аз си направих декември месец кичури като имам средна дължина на косата излезе ми при  моята си фризиорка 24 лв като ме изми оформи я с сешоар.  Тя обаче е далече от Студенски град(тея там са кожодера,а пак не бих казала ,че са най-кадърните в студенското градче) -в Надежда 2 част се намира.Ако искаш мога да ти дам номера на салона.
Виж целия пост
# 8
Здравейте, момичета!
Искам да ви питам как горе долу вървят кичурите за сравнително къса коса. Аз живея в Студентски и там ми се струва мн скъпо, само за боядисване на места искат 30лв, а за кичури не смея да предполагам. Искам да разбера навсякъде ли в София е така. Благодаря!

Аз искам тел може и на ЛС ...много благодаря
Иначе аз съм в Кр поляна и кичурите на къса коса са 30 лв без екстри Wink
Аз си направих декември месец кичури като имам средна дължина на косата излезе ми при  моята си фризиорка 24 лв като ме изми оформи я с сешоар.  Тя обаче е далече от Студенски град(тея там са кожодера,а пак не бих казала ,че са най-кадърните в студенското градче) -в Надежда 2 част се намира.Ако искаш мога да ти дам номера на салона.
Виж целия пост
# 9
 Simple Smile Тела е 837-85-08 и 0888/926070-Надежда 2 в блок 272,салона е Елса
Моята фризиора се казва Хриси ! Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия