За опаковката на Милумил 3

  • 592
  • 6
   Здравейте. Използвах търсачката, но не намерих отговор на това, което ме интересува, затова пускам нова тема.

   Имам въпрос за кутията на Милумил 3. Скоро минахме на тройката и първата кутия, която купих беше със снимка на детенце, а втората е с две мечета. Не виждам никаква разлика в превода , залепен на кутията.

   Разликите, които виждам са:

1. Млякото от кутията с детенцето бе със срок до 16 Май 2009, а другото до 14 Декември 2008 (не знам дали не е просто нова опаковката)
2. Млякото в първата кутия приличаше на другите АМ (беше много ситно сухо мляко), а във втората кутия е като на гранулки, както беше и Милумил 2.

   Ще бъда много благодарна, ако тези майки, които купуват Милумил 3 за децата си споделят каква е кутията и дали млякото вътре е на малки гранулки или не.
Виж целия пост
# 1
Тези със снимките са новите опаковки.
Виж целия пост
# 2
Тези със снимките са новите опаковки.

   И аз така си помислих, но и млякото вътре не беше със еднаква консистенция, затова се притесних.
Виж целия пост
# 3
Нямаш място за притеснение. В цяла Европа едни и същи млека са с различни картинки или консистенция.
Принципно гранулките са по-добри и са като оригиналът  Peace
Виж целия пост
# 4
Новия Милумил 3 е на гранули.
Виж целия пост
# 5
   Благодаря ви за отговорите. Явно всичко си е ОК и може и на мен просто да ми се струва, че млякото е различно. Ще търся само от новия.
Виж целия пост
# 6
Няма нищо притеснително Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия