^_^ *** ИСПАНИЯ ОЛЕ(ле) ! *** ^_^

  • 23 313
  • 293
България  +  España


                       
това сме ние     


Andalucía
Dimanna                                      Sevilla / Варнa                                                Мария Тереса 26/08/06 Тринидад  17/05/04 Мария Лусия 19/06/02
Clara                                             Marbella / Русе                                               София 06/09/2007
Milenadk                                      San Juan de Aznalfarache                             Мартин 22/03/2006                   
ROZI24                                          Roquetas de mar                                            Хектор 28/07/06
NikolForAll                                     Cordoba / Стара Загора                                 Мариян и Владислав 15/08/2002
stanislava78                                Cádiz / Каварна                                             Ивета 16/01/2002 и Стефан 18/07/2006
valentinaxm                                 Malaga


Aragón
Dark                                              Zaragoza/ Хасково

Asturias
Amiga                                          Gijon/Ruse                                          Валентин 05.05.1992г

Cantabria
Asto                                                Santander / Свищов                                         Адриана 24/04/07

Castilla y León
Elibg                                               Valladolid / Благоевград                         Добромир 15/10/2007
mamiesp                                     Segovia                                                        Мартин 24/05/1991, Трояна 10/10/1997
Nadqsf                                         Valladolid / София


Castilla-La Mancha
Bec                                                  Azuqueca de Henares / Созопол
assia_bg                                         Sacedon/Пазарджик
dunda                                          Albacete / Плевен                                     Александър и Даниел
Mimiii                                             Valera de Abajo / Плевен                        Иво 09/04/2005
saby                                           Alcazar de San Juan / Казанлък               Йоана 03/11/2006  preggo 21.12.2008
Tonita12                                        Ciudad real
Val                                             Toledo / София                                             Алекс   20/05/04


Cataluña
Ведра                                           Barcelona
bari                                            Tremp / Свищов                                             Алисия 04/11/04
dun4e                                           Lleida                                                                 Карина 18/11/2003
Jupeto                                           Barcelona / София                                        Боян 30/10/2006
Yani_ta                                         Lleida


Islas Baleares
Diddy                                             Palma de Mallorca / София                         Даниел 14/01/98
Lovely                                             Palma de Mallorca
pakri                                               Mallorca /  Варна                                             preggo  08.01.2009
plamplam                                       Palma de Mallorca / Варна
                   Aлекс 05/02/2008


La Rioja
mama na Deni                                Logrоño / Пловдив                                      Денис

Madrid
Пепита                                                Madrid / Пловдив                                      Мариела 05/06/06
Xapa                                               Madrid / Сливен         
Dime                                                 Alpedrete / Бургас
Friki                                                   Collado Villalba / Ботевград                     Андрес 07/10/06
Galy                                                    Mадрид / София                                     Дани
karolinaa                                               Madrid / Варна
Каr4ita                                               Madrid / Добрич                                          Галина 12.12.2005, Мая 15.05.2007
Lluvia                                                Villalba
mimky                                               Мадрид / Пловдив                                         Никол 07/03/2008   
Rali_80                                               Madrid / Враца                                              Цветина 11/06/2007         
sl                                                       Мадрид                                                        Виктория, 13/04/2004
VIBORA                                             Madrid                                                         Кристиана 21/03/05
zorri t                                                Getafe / Пловдив                                     Милен и Виктория
dem-dan                                             Madrid /Pleven                                         бременна, термин през май
 


Murcia
parabol                                        Las Torres de Cotillas/Попово               Сава 09/12/2008
Хулиган4е                                       Ceuti / Г.Оряховица                                          Гергана Анабел 14/03/04
Rally_Y                                               San Pedro del Pinatar / Рупци                 Ния 19/02/2003


Navarra

Доностиа                                         Pamplona                                                 Радослав 25/03/2007
Bgangeleyes                                  Tudela, Navarra / Белица                       Андреа 20/08/2007
chausheva1                                      Pamplona/ Абланица


Valencia
Марица                                             Valencia / Пловдив                             Анна Мария 21/02/04
alest                                                Valencia / София                                        Кристина 19/04/06
Ameliya                                           Benidorm / Бургас                                                                                     
ANNET                                              Benidorm / Варна                                    Алекс 27/09/07                           
Dormilona                                      Ontenyente / Шумен                                Каролина, Кристиан 02/08/2007
gaby_s                                            Campello / Габрово                                            Георги 12/08/88, Стоян 14/09/90 и Давид 20/12/03
geri79                                             Villena / Плевен                                        Мартин
Gery_Cherry                                 Benidorm / Пловдив
gery_to                                             Denia / Сливен                                           Димитър 24/07/06
lady laura                                        Valencia                                                         Даниел 
maripossa                                     Picassent / Кърджали                              Пейко 25/04/95 и Николас
GOYA                                             Altea / Павликени                                      Ралица 21/09/07
Nena33                                         Valencia                                                         Естер 14/11/1996, Милчо
ru600                                            Valencia / Плевен                                      Никола 03/04/07     
Silveto                                           Villa Joyosa                                                  Валентина 14/02
Teya                                              Benidorm / Варна                                       Ванина 01/04/93
Vivian*                                           Castellon / Плевен                                                          preggo
silrai                                             Torrevieja/                                                     Елеана 26/05/07  Рая 19/03/02                                                                              
Silvimi                                          Valencia                                                        Давид 29/10/2005
Magla_ta                                     Valencia                                                        Maрия, Анастасия 14/11/2006
Mimi6669                                   Torrevieja
geripetrowa                               Torrevieja
Бубу-линка                                 Хасково / Beniarres                                          Стела .../09/2002
Дивина                                    Valencia/Бяла Слатина                                Петър 16.10.2002г , Йоана 26.11.2007




старите ни темички


Cada día que amanece, el número de tontos crece, Buen amigo y compañero, es el que no nos pide dinero, Испания - Barajas nuevas sobre cuentas viejas или отново "Ние и преживяванията ни", La vuelta al cole , A Dios rogando y con el mazo dando , **Испания *** España ***Spain** , A festejar el día de Todos los Santos , Aunque la mona se viste de seda, mona se queda , De broma en broma, la verdad se asoma, Allí van leyes do quieren reyes - España , España - Ya vienen los Reyes, No hay mal que por bien no venga..... España, В очакване на ... Свети Валентин или ....Трифон Зарезан - Испания, Цъфнаха вече кокичета, при испанските момичета, Първомартенска тема на испански мами и мадами , *** Дълго пуенте ни 4ака за СанХосе и Семана Санта **Испания** , ===Среща се гласи с козунаци и яйца на ИСПАНСКА земя===, Запретват ръкави испанските юнаци, яйца да боядисват и да месят козунаци, Хайде, време не остава - в испанско среща се задава, Майското слънце напече, испанските мами съблече!, Иде време за море, а пък слънце не пече Simple Smile Испания Simple Smile, Толкоз хубави жени, г'де ще видиш ти.... ☞ Испания ☜, Koй от хубаво разбира,при испанките се спира,Европейски шампионки в къси панталонки-Оле,оле Испания, Летни фиести или отпускарски сиести?-Испания, Август месец е на състезания,Формула 1 ве4е наближава-Испания Златна есен наближава, финансовата криза отминава - късметлийска испанска тема




Toва сме ние  Flutter
Виж целия пост
# 1
ах каква рима
или  както  ули4ните поетите са писали
"като няма рима ударима  "  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 2
ЛаАдаHug  bouquet за темичката, супер заглавие  Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Лада супер си  Peace
мойте щерки и двете са приети в ясла най после, въпреки че се притеснявам за Галина да е с малки деца
Мимки честити 7 месеца на малката принцеса
Виж целия пост
# 4
Мимки,4естити ви 7 месеца да ти е живо и здраво детето и винаги усмихнато.


Моми4ета,аз сериозно сьм се замислила да се пренасям кьм морето Thinking,но не ми стиска оЩе Confused.
Моля ви кажете ми как са у4илиЩата вьв Валенсия,Гандия ,Аликане(все в тази 4аст).......мислете ме за каквато искате ,но предпо4итам да няма много бьлгари около мен Mr. Green,....ако сьм единствената бьлгарка в целия град Ще ми е най_добре Joy.Предпо4итам малко ,но НОРМАЛНИ #Cussing out.
Предполагам ,4е и при вас има извьнкласни 4асове?....
Как се справяте като трябва да вадите някой документ от посолството Thinking?
И аз като Хара Ще се 4увствам на края на света......знам ли....много дале4е ми се вижда newsm78
Виж целия пост
# 5
Аааа, Лада, ударила си в десетката с това заглавие. newsm10 Как сте вие? Очаровани ли сте от курсовете в ИНЕМа?

Габи, много вчрно го е казала Тея, винаги след буря изгрява слънце, само да си силен да я преодолееш - физически и психически. Искрено ви пожелавам да излезете скоро от дупката, кураж и смелост.

Хара, мъжа ти импресарио ли е? Казвай за каква работа става дума, макар, че по барселонско нямаме много познати.

Валче, тука по морето дето българи, ами каквато искаш паплач. А те българите са нож с две остриета. Как е фара, оправи ли го?

Карчита, вие за сега в българско ли си оставате?

А Мите свиква с градината в БГ. Много съм доволна, че вече е голямо момче, още от лятото сме без памперс и чупете и така продължава и на градината. Само не го знам дали яде, че малко с къндърми ядеше, там дали ще има някой време и търпение да се занимава с него.

Алест върна ли се вече от БГ, доста време планираха да са там.

Хайде до скоро
Виж целия пост
# 6
Мацки, дайте линкове към испански детски песнички да си дръпна. Детето ми е отворено към езиците, а много харесвам испанския.
Виж целия пост
# 7
http://thepiratebay.org/torrent/3884547/Cantajuego_vol_1_y_2
http://thepiratebay.org/torrent/3948786/Cantajuegos_3
дъщерята на Мистрал това са двд-та и има папка и  с мр3 . песни4ките са съвсем детски - такива които се пеят по детските градини
Виж целия пост
# 8
натискам: "Свали този торент??", нали?
Не съм ползвала този сайт.
Виж целия пост
# 9
Добър вечер от мен.
Минавам само да се запиша и утре ако сме все още живи и здрави ще пиша повече.
Само да кажа, че от тая вечер Елеана е на валерианови капки и ще видим дали въобще ще имат ефект...
Лека нощ и до утре.  Hug
Виж целия пост
# 10
Валче, тука по морето дето българи, ами каквато искаш паплач. А те българите са нож с две остриета. Как е фара, оправи ли го?

Алест върна ли се вече от БГ, доста време планираха да са там.

Хайде до скоро


Хахаха...даааа,виждам 4е ти си в Дения Laughing,там има МНООООООГО нали?Ами май везната клони кьм Дения и околностите Mr. Green...тя така клони,4е накрая Ще си остана пак в Толедо Joy.Кажи знаеШ ли как са там при вас у4илиЩата? Praynig

А ина4е с фаровете оЩе се боря hahaha,сега ги тьрся по "ebay",но и там няма Rolling Eyes...ина4е през деня мога да я карам,само 4акам да ми зака4ат падналият калник Laughing,4е опира в земята и в гумата и сьм готова JoyФитипалди 2 Crazy Crazy Crazy

Алест се вьрна отдавна ве4е,но заЩо не се появява Thinking????И Тони и тя се загуби Thinking....хмммм тук има неЩо странно.

Моми4ета,тьрсят се двама работници за портокали(така де ,да ги берат LaughingCrazy,с документи задьлжително Confused.Работата запо4ва в петьк и до тогава трябва да ги дадьт на Алта в сегуридад сосиала.Не мога да ви кажа какво е заплаЩането,(нямам си представа)но ако има някой желаеЩ нека ми пиШе на ли4но сьобЩение и ми остави телефона си.Днес ми казаха,4е тьрсят работници,а аз направо не можех да повярвам ,4е има свободни места Thinking.
Виж целия пост
# 11
минавам и аз да се запиша за по дълго
 приспах мъже ,деца и други (това само за благозву4ие другу животни няма за сега )... и сега е времето на мама Simple Smile
ГАби дано се оправят нещата при вас и бързо да оздравява мал4о . успех на теб и Дани  и на големите мом4ета  Hug. и се стягайте  Wink и не обещавайте само - знаеш 4е у дома вратите винаги са отворени Simple Smile
Хара радвам се 4е бързо се адаптирате и ти завиждам за ходенето до БГ. аз тази година исках да си поканя някои роднина в къщи , но предвид обстоятелствата само със свекърва си ще си и остана  Rolling Eyes. незнам но при нас кризата по улиците не се усеща, но понеже пове4ето ми познати са украинци и руснаци- паниката при тях се усеща осезаемо . познавам семейства които живеят с по 500 евро на месец - в тези пари влиза наем-350  , ток ,вода - още 100 - и две деца = смятай колко пари им остават на хората да ядат . и аз съм в жив  ужас , защото макар и мъжът ми да има 14 мес паро и уж кара курсове за преквалификация , но изход много не виждам . разбира се за сега се оправяме ... ами след това ? все си мисля 4е нещата ще се оправят .. ако не прокопсаме оба4е може и в БАрселона да ти го изпратя ( все пак е по Близо от Англия - къде си мислехме да " мигрираме " евентуално ) .
Гери курсовете са си курсове ,4ак о4арован не е защото няма какво ново да му покажат  - единия е вебдизайн и мултимедия , другия е пак компютърен- Графи4ен дизайн и предпе4ат . в общи линии е доволен- по негови думи " колкото и да знаеш има какво да нау4иш винаги " . курсовете ги кара защото знанията му не отговарят на дипломите - има икономи4ески такива и няма с какво да докожа 4е знае нещо . и заради възможността да кара практики - откъдето се надява да намери работа евентуално . ло6ото е 4е сега като търсих в борсите нещо по въпроса нашата област не е най силиния и отрасъл ..така да се каже даже много слабо е тук .. но като ги завър6и ще видим какво ще правим ...
ГЕри Петрова пожелавам ти все по добрър шофьор да ставаш !
Силрай не мъ4и детето така - сипи му 4аша вино да се успокои  Mr. Green ..еии второ дете гледаш така и не се нау4и !
да ви се опла4а в това кризисно време
 пола хитана (едно 4ерно парцал4е )-25 евро , трико (бяло,грозно , прозра4но ) =15 , цви4ки - 17 , обувки за фламенко - 25 (слава богу 4е имам), - това само да я пратя на танци - а за фиестите се купуват отделно костюми от порядъка на 35-60 евро . тез деца много скъпо им излизат заниманията . и у4ителките не спират да искат .
Марипоса какво ще кажеш за полетите - редовни ли са ,, как е летището  Wink Mr. Green Heart Eyes - нещо не сме се виждали отдавна домъ4ня ми за теб Simple Smile
НАтя какво става с теб къде се загуби - разкажи как са курсовете ?
Амига детската ми ме4та е да отида в Астуриас на някоя каса рурал ... но ще потърпя Simple Smile ей много е дале4е как ли не се опитвах да подкупя мъжо не и не , не му се било карало толкова много
абе Тонита ти що така ве4е не пишеш ..да не си снов ник и да не те " познавам "?
Мимки - 4естити ви 7 месеца и мерси за по4ерпката  Hug
Тея успех на Ванина  Peace.  ти ме засъмнява нещо да нямаш някоя новина а ?
Пакри - додот и ХИгиес(нещо такова бяха нямам спомени то4но как се казваха )
привет на новите май4ета и бъдещи такива - все не ми остава време да ви поздравя  Hug
 прегръдки и целувки на вси4ки които съм забравила да спомена ...стана много дълго
4ао ви


Виж целия пост
# 12
А, Хари4, влажно ли ти е  Mr. Green. Тъй, ти си всикнала на друг климат, аз нали съм морско 4едо, като ходя в Мадрид, Толедо за пове4е от 1 ден, съм като риба на сухо, задушавам се. Друго си е влаги4ката  Laughing Mr. Green Много отпуска имам много нещо. И ми остават още половин месец.

Ада, нищо няма, в нормалното си състояние съм си  Mr. Green

Вал, какъв фар търсиш, ляв или десен?  каква марка е колата и коя година?

Интересно ми е да разбера как се провежда изпит на дистанционно обу4ение, като как проти4а.

Разбрахте ли 4е Три4ет (как го мразя тоя 4овек) е смъкнал Либора от 4.25 на 3.75? Време беше, ако иска да остне 4итав  Laughing Въпреки това, аз все още не го оби4ам (може би защото е французин) Thinking Mr. Green
Виж целия пост
# 13
да ви се опла4а в това кризисно време
 пола хитана (едно 4ерно парцал4е )-25 евро , трико (бяло,грозно , прозра4но ) =15 , цви4ки - 17 , обувки за фламенко - 25 (слава богу 4е имам), - това само да я пратя на танци - а за фиестите се купуват отделно костюми от порядъка на 35-60 евро . тез деца много скъпо им излизат заниманията . и у4ителките не спират да искат .

заглавието кефи, кратко и ясно, ткавиз ги оби4ам много Grinning
Тез занимания наистина струват пари. У4ителките пък какво искат?
Примерно мойта има един хар4 от 30? за годината, матрикулата плюс здравната застраховка и тва е.  Преди гимнастиката струваше 6 ?, сега май е 15 ? на месец, но ние не плащаме, защото е към състезателният екип, нещо като елитен вътрешен клуб в клуба. Зна4и нищо не плащам, оба4е 2 трика на година и нам колко си 4ивта цви4ки. Триката и по принцип аз ги шия, но сега у4аства отборно и трябва да са 5 еднакви, мен ме мързи и сега ги шият в Дения. Не съм ги виждала, казват 4е са интересни. До тук съм дала 40 за плат, 90 за шев, 25 за лента(играят 5 ленти), 10 цви4ки. Следва купуване и лепене на паети. Имаше едно дете, трикото му беше облепено цялото с камъни на Сваровски, цената му беше към 400?. После половината камъни бяха изпопадали по килима, 4е майаката ходеше да ги събира  Laughing Луда работа.
Няма как страни4ните занимания са допълнителни разходи. Спомням си 4е във Варна за гимнастиката на мойта плащах всеки месец по 25 лева и това преди 9,10 години. Боже, как лети времето.
Виж целия пост
# 14
про4етете го, хубаво е 4овек да има реален поглед върху нещата.

http://www.btv.bg/news/news_details.pcgi?cont_id=119194
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия