Име за момче

  • 4 779
  • 31
Здравейте!
Незнам дали бебе е момче или момиче, но сега моля за съвет за мъжко име, защото за момиченцата има толкова много и хубави имена и не вярвам да се затрудня, ако се роди момиче, но момче..... Това са имената, които съм изровила и ми допадат. Моля, допълнете списъка, ако имате идеи.
Мерси!
КАМЕН
ЛЮБОМИР
НИКОЛАЙ
САMУИЛ
АНДРЕЙ
ВИКТОР
АДРИАН
АЛЕКC
АЛЕКСАНДЪР
АЛЕКСИ
Виж целия пост
# 1
Александър е любимото ми мъжко име. Peace
Виж целия пост
# 2
Виктор също е хубаво:-)
Виж целия пост
# 3
Мартин, Теодор, Павел, Петър и... Филип, естествено Simple Smile
Виж целия пост
# 4
От твоя списък:
1.Андрей
2.Адриан
3. може и Виктор Wink
Виж целия пост
# 5
Андрей, но аз съм пристрастна. Laughing
Виж целия пост
# 6
МОЕТО ЛЮБИМО МЪЖКО ИМЕ Е САМУИЛ,ЗВУЧИ ЦАРСТВЕНО.ХУБАВИ СА:ПРЕСИЯН,КАЛОЯН,ТРАЯН,ДАМЯН.ДАНО ТИ ХАРЕСАТ.
Виж целия пост
# 7
До последно се колебах между Александър, Огнян и Павел........е, аз избрах Павел Simple Smile Опитах се да наричам бебето в корема ми с тези имена и ми се стори, че Павел най му подхожда.......А една моя приятелка ми каза, че за всеки от дните около термина била нарекла по едно име, та ако се роди на този ден, ще го нарече с името избрано преди това за деня........Не е ложа идеа за колебаещите се........
Иначе от твоя  списък много ми харесват Виктори и Андрей (макар, че ми се струва, че това име сега е много на мода)........Бих добавила и Мартин...Много хубаво ми звучи галеното - Марти......
Виж целия пост
# 8
Любомир Wink
Виж целия пост
# 9
Росен
Виж целия пост
# 10
Лично аз бих те посъветвал да кръстиш детето си с такова име, което да не затруднява света.... Имам предвид, световно име, такова, което да се произнася еднакво добре на всички езици, което да е популярно по света... Все пак влизаме в Европа....Нашят син го кръстихме Мартин, хубаво българско име, свързано с месец Март и възраждащата се пролет.... Но я помисли - има Мартин Лутер Кинг, Мартин Скорсезе, Рики Мартин, Мартина Навратилова и мн. др.
А моят фаворит за теб е МАКСИМ - универсално, готино, нестандартно и в също време световно....И най-вече звучи мъжко!
Виж целия пост
# 11
От твоя списък:
1.Андрей

ина4е
МАРТИН много ми харесва
Филип
Оливер - ама незнам дали няма тука да зву4и странно
Виж целия пост
# 12
Аз си падам по царски имена Simple Smile. Моето любимо име е Калоян. Хубави са също Асен и Борис. Светослав, Милен, Божидар, Радостин ...
Виж целия пост
# 13
Ivailo,Hristo,Deqn,Boris-tova sa mi liubimite.
Виж целия пост
# 14
Да избереш мъжко име и на мен ми се струва по-трудно. newsm78 Допадат ми Александър, Максим, Калоян. Успех в избора.  newsm10
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия