За пинсетите на епилатора?

  • 1 600
  • 9
Имам епилатор Браун, от който напоследък хич не съм доволна. Ефекта му е с една идея по-добър от този на самобръсначката. Close  Та си мисля, дали не трябва пинсетите да се заточат или каквото там се прави. Thinking Някой имал ли е подобен проблем?
Виж целия пост
# 1
Колко е годишен епилатора?Аз преди имах един Филипс сатинел,с който карах много години,обаче в един момент започна да се държи различно-стана по-бавен и не скубеше качествено и трябваше по сто часа да се занимавам.Носих го на ремонт,смениха нещо си там за 5-6 лв. и имаше подобрение,но пак беше кофти.Накрая просто го метнах в коша и си купих нов Филипс,те поне не са много скъпи. Peace
Но моят не беше с пинсети,а с дискове.Занеси го в сервиза най-добре,там ще ти кажат най-точно какво му има и струва ли си ремонта.
Виж целия пост
# 2
Ами почти на 3 години е.Wink Май наистина ходенето в сервиза е наложително.
Виж целия пост
# 3
Ами почти на 3 години е.Wink Май наистина ходенето в сервиза е наложително.
Щом е на 3 години все си е изкарал парите Wink.Скочи до сервиза,пък ако не стане-направо го хвърляй и купувай нов.Моят ме е яд,че и на ремонт го носих даже. smile3512
Виж целия пост
# 4
и моят е Браун, но засега не съм имала проблеми с него. А го имам от 5 години и даже е с една скорост, но върши работа. Вероятно твоя е дефектен, знам ли... newsm78
Виж целия пост
# 5
Моя също е Браун и вече го ползвам 7-ма година и нямам проблеми. С две скорости е  .
Виж целия пост
# 6
И аз имам епилатор на Браун от 5 години. Досега никакви проблеми не ми е създавал. Но честно казано изключително се съмнявам да става въпрос за заточване на пинсетите - те не режат, че да се заточват. Най-добре отиди в някой сервиз да го погледнат и прецени дали да го даваш за ремонт или да си направиш подарък - новичък епиратор!
Виж целия пост
# 7
Ами почти на 3 години е.Wink Май наистина ходенето в сервиза е наложително.
3 години изобщо не са много.Моя е от 5 или 6 newsm78 и никакви кофти изпълнения не ми е правил.
Виж целия пост
# 8
Момичета, май няма да се разкарвам излишно до сервиза. Направо ще си купя нов. Laughing Като гледам повечето имате Браун, май пак такъв ще взема. newsm78 Ще пусна и търсачката, сигурно са обсъждани различните марки и модели епилатори. Thinking
Виж целия пост
# 9
Май моят епилатор е от тази дефектна серия - няма и три години пълни откакто го имам, а вече почна да ми прави проблеми. Прекарвам повече от час в чистене, а още на втория ден ми израстват космите, все едно съм се бръснала. Даже е по-зле, защото много от космите ми растат подкожно.
Някой случайно да е открил начин за поправка - освен купуване на нов. Като четох в другите теми за епилатори, пък и в тази, все ми  се струва, че поне 5 до 7 години би трябвало да издържи един епилатор.... Sad Cry  Cry
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия