какво мога да приготвя с пилешка кайма

  • 3 082
  • 22
намерих в магазина пилешка кайма досега не съм ползвала но никога не е късно  който може да помага ще съм благодарна а сигурно има и други като мен  chef
Виж целия пост
# 1





Всичко както със свинската - баница,кюфтета,шницели,кщфтета с пълнеж.....
Виж целия пост
# 2
Всичко както с другата, аз обикновенно купувам смес свинска и телешка, но и с пилешика съм готвила  Peace
Виж целия пост
# 3
Всичко , което приготвяш и с дугата кайма  Peace
Виж целия пост
# 4
Най- вече пилешки хапки и шницели - стават разкошни!  Peace
Виж целия пост
# 5
Всичко , което приготвяш и с дугата кайма  Peace
Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 6
Аз много често купувам пилешка кайма, много ни харесва. Всичко става много вкусно с нея - мусака, супа топчета, кюфтета, шницели.
Виж целия пост
# 7
намерих в магазина пилешка кайма досега не съм ползвала но никога не е късно  който може да помага ще съм благодарна а сигурно има и други като мен  chef

В кой магазин намери?
Не знам къде се продава такава newsm78

Ако аз взема - бих я ползвала за кюфтета, шницели
Виж целия пост
# 8
Много често купувам такава.Повече ми харесва от другата и готвя с нея всичко. Peace
Виж целия пост
# 9
betina33 ще споделиш ли от къде я взе, че аз обикновено си правя в къщи, обаче като нямам много време ще ми е много по лесно да си взема готова.
Виж целия пост
# 10
ами намерих я в кв.Аспарухово в млечния магазин на главната срещу бензиностанция OMV килограма е 4.10 лв има и други продукти от пилешко и цените са съвсем нормални     иначе на опаковката пише   ЕТ-ЕДИ-В.ИВАНОВА  ТЕЛ:052/500-034   ако Аспарухово ви е далеч може да попитате в кой близък до вас магазин я зареждат
Виж целия пост
# 11
Май говориш за бензиностанцията на Лукойл, че не се сещам да има на ОМV. Хубавото е че съм от този квартал  Wink
Виж целия пост
# 12
да да съжалявам за грешката  магазина на витоша- млечния Sick
Виж целия пост
# 13
Пилешки хапки Mr. Green
Виж целия пост
# 14
да да съжалявам за грешката  магазина на витоша- млечния Sick

Разбрахте. Веднага се сетих като видях за бензиностанцията.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия