Сърдечна дейност на ембриона - кога се установява наличие

  • 23 611
  • 25
Здравейте!
Миналата седмица в петък бях на преглед в София при доктор Янакиева. И тя и аз ясно видяхме пулсациите на плода независимо от ранната бременност. Една седмица след това в Стара Загора ми казват че няма сърдечна дейност, насрочват ми преглед за другата седмица и ми казват съжелявам много. Преглеждаме един от най- хвалените доктори в града Стефан Бузалов. Моля ако някой се е сблъсквал с подобни случаи да разкаже и дайте малко сведенияза доктор Бузалов!
Виж целия пост
# 1
Поне ни ориентирай в кой месец си, че в момента само гадаем Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
След 7-8-ма седмица се вижда сърдечната дейност. Консултирай се и с друг лекар, това е първото което трябва да направиш след като са констатирали, че няма СД, може доктора да не е видял правилно. Знаеш ли колко случаи има за лекари, които са с големи имена в града, но правят грешки и на всичкото отгоре насрочват аборт, а бебенцето си е живо и здраво. Никога не се доверявай само на едно мнение. Дано всичко да е наред  Hug
Виж целия пост
# 3
Кажи в коя г.с си? newsm78
При мен СД се видя в 7-8 г.с
Стискам палци всичко да е наред и да нямаш поводи за притеснения! Praynig
Виж целия пост
# 4
Дано се е прав доктора! Непременно иди при още един, особено ако си вече в 7 седмица
Виж целия пост
# 5
При мен се видя в 7 г.с с вагинален ехограф.С коремен не се хваща толкова рано.

Искай второ и трето мнение.Не се оставяй така.

Кураж  Peace
Виж целия пост
# 6
И при мен се видя малко след 7г.с., отиди при още един специалист, не се оставяй, желая ти късмет и добри новини. Hug
Виж целия пост
# 7
И при мен се установи сърдечна дейност в 7 седмица! Веднага отиди и при други лекари  Peace
Виж целия пост
# 8
При мен се видя чак към края на  8-ма гс и то на вагинален видозон, защото овулацията ми е по-късна. Потърси задължително друго мнение
Виж целия пост
# 9
При мен се видя след 7-8 седмица просто защото тогава ходих отново на лекар.Консултирай се и с друго мнение Peace
Виж целия пост
# 10
При мен се видя в 8 г.с.
Виж целия пост
# 11
На коремен - със сигурност в 9-та. Така каза моята докторка. Т.е., ако в 7-8 не се види, това не значи непременно, че няма. Късмет!
Виж целия пост
# 12
Здравей!
При мен овулацията е по-късно и съответно сърдечната дейност се появи по късно,но преди това да се случи един лекар ми постави диагноза кухо яйце и ми насрочи дата за аборт #2gunfire.Добре,че не го послушах и отидох при друг лекар.
Потърси и друго мнение и дано всичко е наред.
Виж целия пост
# 13
В 8-9 седмица
Виж целия пост
# 14
и при мен така, като първо ме изплашиха с кухо яйце
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия