"Гинекологично тествани" - що за чудо е това?

  • 2 320
  • 34
В една реклама на превръзки се появява надпис "гинекологично тествани". И се зачудих какво аджеба е това?  Thinking Гинеколози са го тествали върху себе си или тествано по предназначение /другите де са ги тествали тогава - под мишницата? Crazy/? И за какво по дяволите е тествано в гинекологичен аспект?

Според вас какво искат да кажат?
Виж целия пост
# 1
...Според вас какво искат да кажат?
Че не сеят букети от гъбички?
...че от тях не се забременява...?
...или просто превръзките служат по предназначение..
...и добре попиват синята течност...за червена- не знаем.
 Thinking
Виж целия пост
# 2
Когато ти рекламират крем за лице е дерматологично тестван, отнася се за кожата - тестват дерматолози. Дамски превръзки - онаа ти работа - гинеколог.
Виж целия пост
# 3
Е да де ама нали ако са тествани трябва да е да не се изринеш т.е. дерматолози.
Дали попиват - е това ли им е работата на гинеколозите  ooooh!

...и добре попиват синята течност...за червена- не знаем.
 Thinking

Даааа сигурно е това дали добре попиват синята течност. Определено нещо такова ще е  Mr. Green
Виж целия пост
# 4
...Според вас какво искат да кажат?
Че не сеят букети от гъбички?
...че от тях не се забременява...?
...или просто превръзките служат по предназначение..
...и добре попиват синята течност...за червена- не знаем.
 Thinking
съгласна Peace
Виж целия пост
# 5
По вероятно дали няма да навредят на междукрачието ти.
Виж целия пост
# 6
По вероятно дали няма да навредят на междукрачието ти.
...което автоматически поражда въпроса:
Вибраторите дали са гинекологично тествани? Whistling
Виж целия пост
# 7
По вероятно дали няма да навредят на междукрачието ти.
...което автоматически поражда въпроса:
Вибраторите дали са гинекологично тествани? Whistling
  Даааааааа,има си точно такава професия. Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Трябва да са. Ами ако стане авария с вибратора?
На Милото кой му го е тествал преди това обаче?
Относно превръзките би трябвало и от ХЕИ да се произнесат  Grinning
Виж целия пост
# 9
и не би трябвало да пускат такива реклами вечер в 20.00, когато се храни цялото фемили и детето ме пита - Мамо, това какво е, искам и аз такова Crossing Arms
Виж целия пост
# 10
Безумието на някой рекламист.  Thinking
Виж целия пост
# 11
и не би трябвало да пускат такива реклами вечер в 20.00, когато се храни цялото фемили и детето ме пита - Мамо, това какво е, искам и аз такова Crossing Arms

твърдо за  Peace
а също да не пускат рекламите от сорта на "...............да помогнем на самолетчето д а литне...............", че се получават конфузни ситуации Laughing
Виж целия пост
# 12
и не би трябвало да пускат такива реклами вечер в 20.00, когато се храни цялото фемили и детето ме пита - Мамо, това какво е, искам и аз такова Crossing Arms

Мдаааааа.... "Мамо, това памперс за мами ли е ? Като се напишкаш?"....  newsm78 а ходи преглъщай след това! hahaha

По темата: това ми напомня на индивидуално тестваните ректални термометри
Виж целия пост
# 13
и не би трябвало да пускат такива реклами вечер в 20.00, когато се храни цялото фемили и детето ме пита - Мамо, това какво е, искам и аз такова Crossing Arms

Децата трябва да знаят всичко  Laughing
Виж целия пост
# 14
Преди няколко вечери пазарувам в Пикадили. На края на стелажите за козметика и дамски санитарни м-ли девойка прави промоция на едни много известни "хвърчащи" превръзки. Mr. Green Промоцията се състои в изливане на въпросната синя течност в/у превръзка, тоест, девойката искаше да ми го демонстрира как точно се случва. Mr. Green
Избухнах в неистов смях, помня, че и други се подхилкваха.

Измислилият тази промоция направо е изхарчил отпуснатия му бюджет е така, на, дай промоция-на промоция. Mr. Green И копи-пейст на въпросната тъпа реклама, обаче действието ти го развиват не на екран, ами в супермаркет. Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия