Коя марка бебешка козметика е най-добра?

  • 15 213
  • 28
Здравейте,аз съм една 22-годишна бъдеща леля,която няма никакво понятие от бебешките въпроси.Но много искам да се пообразовам в тази насока и затова се обръщам към тези с по-голям опит.Интересувам се от добрите марки бебешка козметика и техните цени,за да мога да купя качествени подаръци на нашето бъдещо мъниче Simple Smile
Виж целия пост
# 1
За новородено ползвах бебешката пяна и олиото на Мустела.
Виж целия пост
# 2
Мустела.  Peace
Цени в нета можеш да намериш.
Виж целия пост
# 3
Мустела Peace Сега има и една нова козметика Weleda,от която ползвам кремчето за дупе което съдържа невен и лайка.
Виж целия пост
# 4
Аз съм за Себамед! Първо бях купила Клоран, от която също съм доволна, но от Себамед съм по-доволна. Крема за дупе на Себамед е страхотен, с няколко намазвания изчезват всякакви зачервявания и раздразнения. На Себамед ползваме също защитния крем за лице, олиото за след баня, шампоана за пяна и слънцезащитния крем. От всичките продукти съм много доволна и нямам забележки! По едно време купих Мустела от аптеката, много ми я хвалиха приятелки, прибрахме се вкъщи, пробвахме олиото и крема с малко намазване - бебка се мръщи и аз след нея, миризмата е много силна и въобще не ми допада. Върнах ги в аптеката и ги размених за Себамед. Чудя се защо правят детска козметика с толкова натрапчива миризма, на мен миризмата на Мустела ми напомня за ароматизираните свещи. Моят съвет е преди да купите някаква марка, да вземете тестери от аптеката на различните марки и да ги пробвате, и вие, и майката и бебето, и после да решите. Всеки избор е строго индивидуален!  Peace
Виж целия пост
# 5
Използвам крем против подсичане,олиото и бебешката пяна на Мустела-много съм доволна. Peace
Виж целия пост
# 6
Използвам Мустела откакто дъщеря ми се е родила и съм доволна.
Виж целия пост
# 7
Използвала съм на Нивеа и бях много доволна.
Виж целия пост
# 8
Мустела е най-доброто според мен. Ползвали сме и тестери на Себамед, но не ми допаднаха особено.
Виж целия пост
# 9
Мустела,Себамед-медицинска козметика,Бюбхен. PeaceОт всяка от тези марки си имам фаворити:
-крем за смяна на пелени Бюбхен-6-7лв
-шампоан и колд-крем Мустела 13-15лв
-сапун Себамед 4-5лв
-пропуснах А-дерма за по-суха кожа,медиц. козметика-бебка полза боди милк22лв
Виж целия пост
# 10
ползвала съм всякаква козметика ,и най-ми допада Хип  Peace 
Виж целия пост
# 11
Позвам Мустела и Себамед и съм доволна
Виж целия пост
# 12
Авент е козметиката, от която аз съм най-доволна.
Виж целия пост
# 13
Наистина съм очарована от това колко отзивчиви мами се отзоваха на молбата ми Hug Много благодаря на всички,които ми отговориха досега Simple Smile
Виж целия пост
# 14
СебаМед - супер доволна съм Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия