Мебели, ремонт, ужассс

  • 799
  • 2
 По никое време на годината решихме, че ще правим ремонт на спалнята и ще отделяме детска стая...сега ни паднаха и малко пари де...
та се чудя дали някой скоро е обикалял по  мебелните фирми и дали може да ми препоръча някое добро място, където да мога да намеря добри мебели newsm78
Ще съм ви много благодарна и ще ми спестите много дълги обикаляния и аз не знам още къде Praynig
Виж целия пост
# 1
Зависи какво търсиш.
Ако искаш да си купиш готови мебели, а не по поръчка, и не търсиш дизайнерски суперскъпи мебели, намираш превоз и заминаваш към ИКЕА в Солун или Букурещ.
По-добро от това, което предлагат там, и на тези цени, не можеш да откриеш никъде в БГ.
 

Темата е за Нашия Дом.
Виж целия пост
# 2
Когато решим,че ще купуваме някоя мебел разглеждаме първо в Zone for home, Айко и Como.В Лабиринт мебелите никак не ми харесват.Но в крайна сметка сме редовни клиенти на един магазин в Скай сити център-Casa Diferente.
Има толкова много фирми,които правят и мебели по поръчка.Намери време и пообиколи.Така хем ще разбереш последните тенденции в обзавеждането,хем ще имаш възможност да съпоставиш цените и качеството.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия