Изневяра ли е .... ? (петъчна)

  • 883
  • 11
Здравейте,
тъй като из разни теми се промъкнаха различни мнения какво е изневяра и какво не, реших и аз да попитам тъй като някои аспекти при класификация на общуването остават неизяснени.
и така - е ли е изневяра, ако козметичката дорде ти забръсва достойнството барабар с атрибутите ти достави сексуално удоволствие. в смисъл тя си върши работата , ама на теб ти е гот?

п.с. въпроса е чисто теоретичен, и причините поради които един мъж би отишъл при жена козметичка да го забръсне не стои на дневен ред.
Виж целия пост
# 1
СПОРЕД МЕН НЕ Е !
Но не съм чула мъже да ходят на такива козметични процедури... newsm78
Виж целия пост
# 2
аха, значи ако благоверната влезе и види това нещо, не би следвало да се притеснява ....
Виж целия пост
# 3
Забелязвам, че мъжката част много се вълнува от този проблем. Съвестни мъже си имаме във форума. Без одобрение няма да кръшнат. Започвам да продавам индулгенции. Скоро ще пусна и ценоразписа.
Виж целия пост
# 4
Каква е тази козметична процедура? Че не се сещам? Подмиване + забърсване на мъжко достойнство? 40 лв.? Че аз в къщи си се подмивам. Безплатно.
Виж целия пост
# 5
На козметик? За едното му там .... за кола-маска ли иде реч или за бръснене Thinking.
Ама и за каквото и да е - не й е работа на козметичката да облекчава нуждите на клиента си.
Не е изневяра ама си е ....тъпо Sick
Виж целия пост
# 6

Ама и за каквото и да е - не й е работа на козметичката да облекчава нуждите на клиента си

То ,че не и е работа ясно,но каква вина има жената,че на клиента му е гот?
Не мисля,че това е изневяра.
Виж целия пост
# 7
за бръсненен естествено, първао да го намаже с пяна, да я втрие добре, после да манипулира , забърши , намеже с крем за след бръснене и така ...
Виж целия пост
# 8
Имам позната козметичка, при която 40% от клиентите й са мъже точно за такава процедура (кола маска на интимните части).
Сама признава, че всичките тези 40% им стават докато тя си върши работата. Сама си задава въпроса, дали наистина започват да идват, защото имат нужда от процедурата или заради удоволствието.
Последния път ми разказа как казала на един клиент, който й бил по-близък:
- Защо идваш пак нали скоро те скубах? Ако идваш само да ти го подържа кажи си, да не ти вземам толкова колкото за кола маска. Може и да го има в ценоразписа следващия път като отида  newsm78


п.п. гласувах - НЕ
Виж целия пост
# 9
Не, трябва да свърши а освен това и на козметичката да й е гот.
Виж целия пост
# 10
за бръсненен естествено, първао да го намаже с пяна, да я втрие добре, после да манипулира , забърши , намеже с крем за след бръснене и така ...
Е сигурно на  доста мъже след такива процедури би им станало хубаво.
Виж целия пост
# 11
Вече съм убедна, че определени участници в този форум изпитват сексуално удоволствие от напъните да пуснат оригинална тема.

Моля, не пускайте нова, с въпрос дали изневяра е това.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия