малко тъп въпрос..

  • 1 185
  • 14
Искам да попитам по-компетентните,когато не ти идва 3 месеца и проблема е неспукан фоликул,през първия месаец,в останалите 2 образуват ли се нови или просто процеса спира? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
Здравей, ако питаш дали ще имаш овулация, по скоро не!
Не бива да стоиш 3 месеца без цикъл трябва да се установи проблема и евентуално да се предизвика.
Виж целия пост
# 2
Кой доктор те държи 3 месеца без да ти даде лекарство за предизвикване на цикъла? Shocked
Виж целия пост
# 3
Ти при Топалова ли ходеше Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Кой доктор те държи 3 месеца без да ти даде лекарство за предизвикване на цикъла? Shocked
ooooh!Дано не съществува такъв лекар,че опазил ни бог...
Виж целия пост
# 5
Ти нали щеше да си на Оргаметрил,какво стана?
Виж целия пост
# 6
След три месеца това вече не е фоликул, а киста. Трябва да ти изпишат лекарства, за да се пукне, или в краен случай се прави пункция.
Виж целия пост
# 7
Моят съвет-веднага второ мнение и/или смяна на лекар.Следя твоя случай още откакто имаше съмнение ,че може закъснението ти да е от бременност и ти стискахме палци.Жалко,че причината не беше това TiredЗа мен 3 месеца без цикъл е страшно много време и трябва да се вземат незабавни мерки,не мога да си обясня бездействието на лекаря ти досега ooooh!
Виж целия пост
# 8
След три месеца това вече не е фоликул, а киста. Трябва да ти изпишат лекарства, за да се пукне, или в краен случай се прави пункция.
Или да се пукне, или да се смали и изчезне, както беше в моя случай  Peace
Виж целия пост
# 9
ами намен вече ми дойде,днес ми е трети ден.Всъщност аз отидох с кажи речи 1 месец закъснение,при което тя реши че имам доста удебелена лигавица и реши да изчакаме още няколко дни и дами дойде,само че неми дойде и докато си запиша час то мина още почти месец,след това тя пак ме прегледа и се съмняваше за мисед аборт и затова направих кръвен тест,като се доказа,че не е такова вече ми изписа оргаметрил ,който приемах 5 дни по 3 и на 5 ден след спирането му ми дойде.Сега не искам да ви казвам какъв кръводарител съм,но така трябва иначе др вариант беше кюртаж.Утре отивам да давам кръв за хормони ,да видим и те как са,защото туй изживяване ми дойдем алко в повече  #2gunfire
Виж целия пост
# 10
Потърси друг лекар.
Виж целия пост
# 11
Мразя да казвам "аз ти казах", ама в случая направо си трябва Blush

Потърси друг лекар, защото кръвоизливът (от думите ти разбирам, че е такова) е сериозно нещо.
Не си съвсем за Даскалов, но да ти препоръчам Мерджанов Rolling Eyes
Ако те интересува - ще ти пратя координати на лични.
Виж целия пост
# 12
a според вас обилното кървене не е ли нормално след това 3 месечно затишие,то и аз си бях видяла колко дебела беше станала лигавицата на ехографа...Поне корема не ме боли много,даже почти хич.Ами от моя практика постоянно сменям доктори и всеки си прави каквото си реши ,сега поне съм тръгнала на лечение при Топалова ще я карам до край.До момента май тя е д-ра който най-присърце ми прие нещата и започна да ми пуска изследвания и не ме натъпка веднага с хапчета ,а искаше до последно да види как стоят нещата.Та смятам да я докарам докрай да видим какво щеизлезе.Благодаря Стеф все пак,ако се наложи ще се възползвам от данните за тези гинеколози които споменаваш.
Виж целия пост
# 13
Кръвоизлива е заради твърде много лигавица, която се е натрупала за тези 3 месеца!
Аз съм така редовно , но по принцип когато не се подменя лигавицата на време е доста вредно!
Има хора, които цикъла им е два пъти годишно, но те не трупат толкова лигавица, защото при тях просто са по дълги фазите, а при теб не са така затова имаш проблем.
Най честата причина за твоя проблем е психологическа така че намери си съвестен лекар и давай по спокойно Peace
Винаги когато ми кажат да се пазя от забременяване цикъла ми се нормализира и щом ми дадат зелена светлина за бебче всичко се обърква точно както при теб!
Дано си успяла да обясня, че малко объркано се получи Embarassed
Успех и дано по скоро се сдобиеш с бебче и ще видиш как всичко ще си дойде на място Hug
Виж целия пост
# 14
a според вас обилното кървене не е ли нормално след това 3 месечно затишие,то и аз си бях видяла колко дебела беше станала лигавицата на ехографа...Поне корема не ме боли много,даже почти хич.Ами от моя практика постоянно сменям доктори и всеки си прави каквото си реши ,сега поне съм тръгнала на лечение при Топалова ще я карам до край.До момента май тя е д-ра който най-присърце ми прие нещата и започна да ми пуска изследвания и не ме натъпка веднага с хапчета ,а искаше до последно да види как стоят нещата.Та смятам да я докарам докрай да видим какво щеизлезе.Благодаря Стеф все пак,ако се наложи ще се възползвам от данните за тези гинеколози които споменаваш.

Клишето "аз нали  ти казах" е много на място,преживявала съм го и не го пожелавам на никого,направо бях в ужас,понеже при мен просто ми го предизвикваха(пропуснала съм да кажа,че това с Оргаметрила след такава липса не е нормален цикъл,а просто да се  олющи лигавицата) през месец два го преживявах.Не мисля,че ако постоянно сменяме докторите ефекта ще е особено голям,някой от тях поне се опитват да търсят причината за проблема.Успех и дано не ти се налага пак Оргаметрил.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия