Въпросче до ползващите QUINNY BУZZ 3 и 4

  • 5 113
  • 89
Имам един основен въпрос,малък ли е наистина /тоест по тесен/ летният кош на новият Бъз?Или само на мен така ми се струва  Thinking
Доволни ли сте?Защото от старият аз бях доволна,но не знам как е с новият  Rolling Eyes
И ползвал ли я някой вместо Dreami - Car Cot

Останала съм с убеждение ,че е по тесен новият кош ,но като гледам тази снимка май не е така  Rolling Eyes

Много благодаря предварително 
     bouquet
Виж целия пост
# 1
Дея, абсолютно еднакви са! Наистина, тапицерията на летния кош запарва, но има много хубави калъфи за топлото време. Peace Иначе Кар Кот-а според мен е неудобен, да не говорим, че изглежда като корито. Един такъв дълъг и от една пластмаса Rolling Eyes, тесен....Въобще.....Това е мое мнение. Аз се бях засилила също към него, но Дрийми-то е пъти по-добро. Миналата седмица бях в Неделчев и имаха старият вариант от 2007г., който пък за мен е най-доброто от цялата система Бъз. За съжаление, когата си купих пълният комплект миналата зима, имаха само новия 2008 г. модел.

Eто:



Виж целия пост
# 2
GoldenEyeful,ако знаеш колко съм ти благодарна   bouquet
За калъфи и аз не се притеснявам,ще намеря,най вече ми беше да е удобен коша.
Виждам,че имаш страхотна красавица  Heart Eyes 
Още веднъж съм ти благодарна и цвета на количката ти е моят любим  Heart Eyes
Виж целия пост
# 3
ДеяHug Hug Hug Благодаря ти!
Ако имаш нужда от нещо, аз ходя честичко до Неделчев, не се притеснявай да се обадиш. Hug  Heart Eyes С удоволствие ще ти го пратя! Hug
Виж целия пост
# 4

 Heart Eyes Беше от сърце  Heart Eyes

Никой ли друг няма Куини да сподели мнение  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
И ние се спряхме на Buzz и сме много доволни. Взехме и дримито и кабриото.  Сега си ползвам коша които е много удобен за новородено. А що  се отнася до летния вариант не мисля че е тесен защото нашия почти три годишен батко спокойно си сяда в него.
Виж целия пост
# 6
  Grinning Благодаря за отговора
Виж целия пост
# 7
Не ми се вярва да са само две ползващите Quinny Buzz  newsm78
Виж целия пост
# 8
Здравей, аз съм бъза от 2007.Летния кош не е по-тесен,само така изглежда заради материята наподобява нещо като неопрен и е някак еластична т.е като седне вътре бебо и тя се разтяга и определено запарва по-малко от бъза 2006  Peace
Те си продават и дримита,а кар кота не е точно негов заместител,а може да се ползва вместо дримито с количката и екстрата е че може да се закрепя с колани в колата  Peace
Той наистина е по-плитък и по-тесен от дримито....тоест ако си купиш кошничката на макси кози за кола ще ти е напълно излишен кар кота  Peace
Виж целия пост
# 9
Дея, май си зависи от бебчо! Една приятелка ползва новия Бъз и не е много доволна - коша за новородено и летния вариант са малко тесни за бебока.  Thinking Той вече не ползва коша, но пък и количката някак е тясна.

Успех в избора ти! Peace
Виж целия пост
# 10
Аз също като теб имах от старият модел бъз и бях много доволна. Новият изглежда страхотно, но и на мен ми изглежда някак по тясна и плитка, може би от тапицерията - визуална измама... Thinking
Виж целия пост
# 11
Хм,замислихте ме.Аз лично си харесвам Бъза.Бебето ще се роди април,предполагам че поне до 3-4 месец ще се вози в дриймито... Всъщност до кога се ползва то,до кога го ползвахте вие? Каката ще я пусна на градина чак септември,което значи ,че разходките ни няма да са по цял ден,2-3 часа преди обед и 3-4 часа следобед /става дума за летният кош/ Дори и да не е много удобен за спане,ще го ползваме по малко  Rolling Eyes

Аз също като теб имах от старият модел бъз и бях много доволна. Новият изглежда страхотно, но и на мен ми изглежда някак по тясна и плитка, може би от тапицерията - визуална измама... Thinking

Най вероятно  Hug  Thinking

Той наистина е по-плитък и по-тесен от дримито....тоест ако си купиш кошничката на макси кози за кола ще ти е напълно излишен кар кота  Peace

Мисля да си взема кошницата определено,бях много доволна от нея преди,но пък и трябва да си взема и Дриймито,защото нещо не ми се вързва да го возя само в кошницата  Rolling Eyes Май ще се наложи да си взема целият комплект  Rolling Eyes

Искам да питам и къде се продават одеялата на Куини,не съм виждала из нета  Rolling Eyes 
Виж целия пост
# 12
Искам да питам и къде се продават одеялата на Куини,не съм виждала из нета Rolling Eyes

Ако става дума за олекотената завивка, тя се продава заедно с коша Dreami и е същата като материята, с която е тапициран кошът отвътре. Peace
Виж целия пост
# 13
Искам да питам и къде се продават одеялата на Куини,не съм виждала из нета Rolling Eyes

Ако става дума за олекотената завивка, тя се продава заедно с коша Dreami и е същата като материята, с която е тапициран кошът отвътре. Peace

Мерси   bouquet НО съм виждала и на кошницата за кола,предполагам това е чувалчето  Rolling Eyes или не
Виж целия пост
# 14
Не, това е точно одеялце - малко олекотено юрганче. Simple Smile

За кошницата за кола има един малък чувал Maxi-Cosi, сигурно си видяла него. Simple Smile Eто как изглежда

Чувалът Quinny, който е за количките, е доста по-дълъг и голям, ЦЪК.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия