Трайно изправяне на коса?

  • 809
  • 4
  Косата ми е къдрава и като я намокря,е до кръста.Изсъхне ли обаче-все си е до раменете.Не мога да ходя през ден да ме дърпат с четка(като беше по-къса и сама се дърпах,ама преди известно време така замотах четката,че едвам мина без ножица).Сега през  есента е влажно времето и много бързо пак ми се накъдря... Mr. GreenТа си мисля има ли трайно изправяне някъде в София и дали някой може да ми каже какво представлява,вреди ли много на косата и т.н.
   Предварително благодаря!  bouquet
Виж целия пост
# 1
Вреди.
Същото е като трайното къдрене, само с обратен ефект Laughing
Виж целия пост
# 2
и ще ти стане чуплива. А за да ти е права, ще трябва да се дърпаш вс път. Аз също се бях навила, но се вразумих навреме.
Виж целия пост
# 3
И аз съм се интересувала от трайно изправяне, но ме отказаха. Друг е въпросът, че от издухването със сешоар 2-3 пъти седмично в период от 3 години, косата ми така се изтощи, че се наложи да я отрежа наполовина. И сега хвърлям по едно око на темата за удължаването Laughing
Няма фризьорска намеса, която да не води до изтощаване. То и за това жените едно време като са били естесвени са имали такива коси. Надарените по природа де Wink
Няма ли някой с трайно изправяне наистина?
Ето един продукт
http://zlatnaribka.com/product_info.php?products_id=605
В Нуши отричат изправянето, но дали не е защото така ще си загубят клиентите за издухване Money Не говоря за тях , а за фризьорите по принцип.
Виж целия пост
# 4
 в "мадлен" правят
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия