Кога за първи път постригахте бебето?

  • 3 599
  • 89
Пазители си кичур от косата?
Виж целия пост
# 1
 Аз за първи път по стригах Алекс на 10 месеца. Кичура за косата без да искам съм го изхвърлила.
Виж целия пост
# 2
Подстригах го когато беше на годинка. Пазя си една къдричка, да.
Виж целия пост
# 3
По-рано не може ли? Аз като гледам всички бебета колко са рошави, ми се иска моето (дай Боже Praynig) да го подстрижа веднага, като се роди! Joy
Виж целия пост
# 4
постригах дидо, когато беше на 4-месеца ,сега е на 8 и е подстригван 3 пъти вече ,мн коса мн нещо:)Simple SmileSimple Smileпазя си кичур да Peace
Виж целия пост
# 5
Аз все разправям,че не сьм суеверна,ама не бих подстригала Денис преди годинката EmbarassedМисля да запазя кичур,имаме местенце в албума за него Peace
Виж целия пост
# 6
На кръщенето го подстрига попа. Пазя си кичура, после я подстригах сама.
Виж целия пост
# 7
Подстригах го когато беше на годинка. Пазя си една къдричка, да.
И аз така,но не от суеверие.Синът ми имаше малко косица,ако беше по-гъста и буйна,щях да я подстрижа по-рано Peace
Виж целия пост
# 8
Някъде след годинката беше - когато вече взе да става топло и да му пречи. Честно казано, не ми мина през ума да си запазя.  Grinning
Но пък ако трябваше да пазя, то вероятно трябваше да му отрежа кичурче от косичката, с която се роди. А Алекс се роди с много коса - права и черна. После тя опада и си излезе новата.  Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Точно на 1 г. и 1 ден.Прическата стана не е за разправяне.Вмомента в който посегнах с ножицата тя се завъртя. Cry
Виж целия пост
# 10
Ами аз го подстригах някъде на 5-6 месеца. Не съм запазила кичур.
Виж целия пост
# 11
Аз подстригах Крис, когато навърши 8 месеца - има много гъста коса и много му се потеше главичката. Да, запазих кичур от бебешката косичка.
Виж целия пост
# 12
Нямаше много косичка на годинката и не съм я постригвала. Първия кичур отрязаха на кръщенето и него пазя.
Виж целия пост
# 13
На 6-7 месеца я подстригах!Пазя си естествено първата й косичка! Hug
Виж целия пост
# 14
На 11 месеца беше, с машинката- 1ви номер.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия