Да продължа ли с кърменето?

  • 718
  • 10
Не знам какво да правя кърмата ми доста започва да отслабва ,но не като количество,аз понеже се цедя и давам в шише и мога да видя разликата от преди в началото беше направо жълто-бяла и едвам измивах помпата и шишетата бяха толкова мазни,а сега ми е една сивкава  Rolling Eyes този месец дъщеря ми качи само 550 гр. може би кърмата ми не е достатъчно хранителна и се много се чудя да правя  Thinking
Виж целия пост
# 1
Кърмата ти е в ред. Simple Smile
Промяната, така както я описваш, е класическа и си е съвсем нормална.
За бебето ти твоята кърма е идеална и винаги ще бъде.Явно не знаеш, но нехранителна или недостатъчно хранителна кърма не се наблюдава. Wink .На всяка майка кърмата е, каквато трябва да е.
За повече инфо погледни материали за кърмата и кърменето в библиотеката тук и се успокой.
От друга страна детето не може да наддава вечно с темповете на началото.Гледай как се чувства то и как изглежда то, а не кърмата си или показанието на кантара.Не си поддавай на ненужни притеснения.
Ако искаш да кърмиш, дали директно или с изцеждане, може да продължаваш и това ще е нещо много хубаво за детето.Бъди сигурна, не го лишаваш от нищо. Hug
Виж целия пост
# 2
Наддаване с 550гр. на вашата възраст си е много добре, през следващите месеци бебо ще почне да наддава и по 200 или 300гр., което също си е нормално, а кърма давай докато има тя винаги ще е идеалната храна за бебо!
Виж целия пост
# 3
Продължавай  Grinning
Виж целия пост
# 4
Наддаване с 550гр. на вашата възраст си е много добре, през следващите месеци бебо ще почне да наддава и по 200 или 300гр., което също си е нормално, а кърма давай докато има тя винаги ще е идеалната храна за бебо!

И аз мисля така

Не се отказвай  Peace
Виж целия пост
# 5

Никакво спиране  Grinning Докато я има, тя ще е най-пълноценната храна за твоето мъниче.
Виж целия пост
# 6
Съвсем нормална ти е кърмата! Така трябва да бъде! Спокойно! Сивкавата кърма е предното мляко всъщност, то съдържа повече вода.
Що се отнася до това, че бебчето е качило 550г...ами това е супер. На тези месеца повечето бебчета качват и по-малко. Ти с замисли ако всеки месец бебето качва по 1 кило..., ако е родено 4кг примерно...на 6 месеца трябва да е 10кг Shocked. Не ти се струва нормално , нали?
Спокойно! Продължавайте с кърменето!
Виж целия пост
# 7
Кърмата постоянно си се променя,няма да се плашиш.А след 3тия месец всички бебета наддават по-малко от преди....
Виж целия пост
# 8
В никакъв случай не се отказвай от кърменето! Няма по-добър начин на хранене от този.
Виж целия пост
# 9
момичета много ви благодаря за отговорите  Hug
Виж целия пост
# 10
Като гледам каква е бузанка Паола на аватара ти хич не ми се струва недохранена Wink
Продължавайте с кърменето
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия