Отново за гальовните имена!

  • 735
  • 3
Пуснах същата тема преди няколко дни,защото имам курсова задача по въпроса, но беше заключена, като бях посъветвана да използвам търсачката.Е, използвах я ,няма нищо по моя въпрос.Та той е с какви галени имена наричате любимите си хора.Става въпрос за всичко от рода на "коте, писе, мило,сладко....." , или използвате някакви производни на истинските им имена.Предимно какви използвате (нп. имена на животни),а ако са някакви други от къде идват и по каква причина ги наричате така.
Аз например наричам дъщеря ми повече по име, но използвам и "коте", или "принцесо".Наричам я така, защото е гальовна като коте и защото прилича на принцеса.
Информацията е много важна за мен ,така че моля да не бъде отново заключена. Praynig Пишете, не ме щадете  Hug
Виж целия пост
# 1
Защо мислиш, че дъщеря ти прилича на принцеса? На коя по-конкретно?
А мъжа си как наричаш? Пред хора? Пред родителите му? Насаме в леглото?
А Правилата прочете ли?
Виж целия пост
# 2
За дъщеря ми - просто е такава за мен.Няма конкретна причина. Мъжа си, когато сме двмата или когато приказваме по тел. наричам "бубу"или "мило", пред добри познати също.Пред родителите му отново го наричам така.В леглото не си говорим особено.А колкото до правилата не смятам, че съм сгрешила по някакъв начин, Thinking а  ако е така, моля да ми бъде казан!
Виж целия пост
# 3
Като ти е казано веднъж, че темата не е по правилата на сайта и след като е заключена, защо пускаш нова?

Не разбираш или просто наглееш?  Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия