За подготвителните контракции

  • 1 113
  • 11
Здравейте искам да попитам има ли ли сте подготвителни контракции и означава ли
това че може да родя по рано . Аз сам 34 г,с. и от началото на тази седмица имам такива от време на време през 20 мен. и сестрата в ЖК ми каза че няма да издържа до края и доста ме притесни това ще ходя при моята гинеколожка но чак след 3 дни няма как по рано ще се радвам да ми помогнете с някой съвет 



Виж целия пост
# 1
И аз бях така и на мен ми казваха чв няма да издържа, ама родих на 5, а терминът ми беше за 11 - споко!!!
Всъщност незнам какви са твоите контракции.
Отиди про Доки - тя ще ти каже най - добре    Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 2
Имах да,но не означава че ще е скоро.
Виж целия пост
# 3
Не, не означава.
Виж целия пост
# 4
А бях с контракции някъде от 6 месец,пиех си Магнерич-а и нямаше проблеми.Родих точно на време,като спрях лекарствата началото на 9 месец.
Виж целия пост
# 5
И аз имах - родих 9 дни по-рано.Моята лекарка ми беше изписала  и Но-шпа.
Ако има нещо притеснително АГ ти ще ти изпише нещо за задържане.
Виж целия пост
# 6
Да, имах подготвителни контракции доста време. Но не е задължително да родиш по-рано. Все пак това най-добре може да прецени доктора, който води ЖК. А има подходящи медикаменти.
Виж целия пост
# 7
Имах подготвителни контракции от 5 месец,но пиех магнерот,но-шпа и гинипрал за задържане.Лекарите ми казваха,че едва ли ще изкарам до термин и ще родя сигурно в 8 месец,но не стана така.
Спрях всички лекарства в началото на 9 месец и родих 4 дни преди термин.
Посъветвай се с гинеколога си  Peace
Виж целия пост
# 8
Имах подготвителни контракции още от 6-7 месец и док каза да не се притеснявам! Нищо не съм пила. Даже в 9-ия месец ми оредяха! Родих 10 дни по-рано, но аз месеци преди това имах предчувствието и нагласата, че събитието ще бъде по-раничко, тъй като овулацията ми беше веднага след цикъла. Т.е. така да се каже, че съм си родила, когато е трябвало  Peace
Виж целия пост
# 9
Аз имам такива , спрях Магнерота 36 г.с. и термина ми е за 13.10, а още не съм родила !
Виж целия пост
# 10
Аз въобще и двата пъти нямах подготвителни контракции
Виж целия пост
# 11
А те как се различават опитни мами  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия