Пиратски / моряшки сандък ???

  • 3 785
  • 23
 Някой да е виждал някъде да се продава ?
Виж целия пост
# 1
Може да потърсиш в някой антикварен магазин или в старата къща на баба (ако имаш такава) или ако имаш познат дърводелец да ти скове един Simple Smile По мебелните магазини няма да намериш.
Виж целия пост
# 2
Мда...май дърводелец ще се търси, но имам някакви неясни спомени, че съм виждала преди години...
Виж целия пост
# 3
Хм, не знам, аз на друго място не се сещам да може да има. Единствено остава някоя тематична детска стая, но надали ще ти продадат само сандъка, ако има такъв  Wink
Виж целия пост
# 4
В магазините за сувенири и подаръци...само не знам до колко са читави..да не би да са само декоративни. Не съм се заглеждала Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
В магазините за сувенири и подаръци...само не знам до колко са читави..да не би да са само декоративни. Не съм се заглеждала Rolling Eyes
Но голям, като ракла?
Виж целия пост
# 6
В магазините за сувенири и подаръци...само не знам до колко са читави..да не би да са само декоративни. Не съм се заглеждала Rolling Eyes
Но голям, като ракла?
И да има, ще ти отрежат главата с цена.
Виж целия пост
# 7
Ние си купихме от магазин Лабиринт. Не си спомням точно цената, но не е бил повече от 150 лв.  Има по-големи и по-малки, а моделите бяха два. Единия е с избомбен капак, а другия с равен.
Виж целия пост
# 8
Ние си купихме от магазин Лабиринт. Не си спомням точно цената, но не е бил повече от 150 лв.  Има по-големи и по-малки, а моделите бяха два. Единия е с избомбен капак, а другия с равен.
Simple Smile А случайно да имаш снимка ?
Виж целия пост
# 9
В Mr.Bricolage има такъв сандък.  Peace
Виж целия пост
# 10
В магазин ZONA има различни големини.
Виж целия пост
# 11
В магазин ZONA има различни големини.

В Бургас ли се намира? И дали знаеш горе-долу цена?
Виж целия пост
# 12
В Бургас -да но цена не знам.
Виж целия пост
# 13
http://www.brw.com.pl/en_index.html#Scene_79
Виж тук-серията се казва "Индиана".Раклата много прилича на това,което търсиш.Почти всички мебелни магазини могат да ти я продадат(полските мебели са много полпулярни в момента на пазара).
Виж целия пост
# 14
Marida, ползвала ли си мебели на Black,Red,White?Поръчахме си нещо тяхно и се чудя дали са качествени, но май късно си задавам въпроса.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия