хомеопат варна?

  • 4 497
  • 30
Здравейте момичета,
Чевала съм, че във Варна практикува много добър хомеопот, който по 6 месеца всяка година практикува в болница в Индия
Записването при него било много трудно, на си заслужавало. Прегледа бил доста скъп,но пък включвал и "лекарствата"
Та ако някой има подобна информация, ще му бъда много благодарна   bouquet
Също бих се радвала да ми препоръчате хомеопат, от който сте доволни
Проблемъти  много неприятен - става дума за витилиго
Благодаря ви предварително
Виж целия пост
# 1
Михаил Костадинов е специализирал в Индия, не съм забелязала по 6 месеца да е отсъствал последните 2 години .
Аз съм доволна ,но лекуваме детски болести - настинки,ангини и прочие, без сериозни работи ( слава богу).
Записването не е трудно ,но дават час за след месец - месец и половина.Прегледът - да,първият е скъп ,но скъпото и евтиното са относителни неща .
Не знам дали за този доктор питаш,може да има и друг специалирал в Индия.
Виж целия пост
# 2
Казваш първия преглед е скъп, а мажеш ли да кажеш точно колко струва? И значи ли, че следващите прегледи са по- евтини?
Благодаря ти   bouquet
Виж целия пост
# 3
Първият е 70 лв., следващите по 20-25 лв.
Тел му е 555-641 ако те интересуват подробности.
Виж целия пост
# 4
Благодаря ти   bouquet
Виж целия пост
# 5
А, какво ви е мнението за Д-р Кремена Хаджиева ... newsm78 За нея съм чувала добри отзиви  Rolling Eyes Много моля , майките от Варна да се включат  Peace
Виж целия пост
# 6
Добра е  Peace Лошото при нея е, че ако отидеш по спешност без час може да почакаш доста. Все пак много пациенти, трябва на всеки да обърне внимание.
Виж целия пост
# 7
E,то и при Костадинов е така - запасяваш се със суха храна, вода ,играчки и търпение и чакаш . Peace
Виж целия пост
# 8
Добра е  Peace Лошото при нея е, че ако отидеш по спешност без час може да почакаш доста. Все пак много пациенти, трябва на всеки да обърне внимание.
Аз пък по спешност не съм чакала никога при нея.Има ли нещо спешно-напротив другите поизчакват малко.Това са моите наблюдения-поне при нас е така.
Виж целия пост
# 9
Може би не се изразих правилно  Embarassed. Чакала  съм няколко пъти, детето с кашлица и сополи, не с някаква супер висока температура примерно. Бях се обадила предварително, каза ми час, а после чаках още един час. Предполагам, че ако положението е наистина сериозно няма как да те остави да висиш в коридора.
Виж целия пост
# 10
Дайте малко повече информация за Хаджиева - къде приема, цени?
Виж целия пост
# 11
Хаджиева преглежда до Ботевата градинка първичния е 60 лВ. после прегледите по 20-30.Има и абонамент за 3 месеца 60 лева.Ако нещо друго искаш да знаеш пиши. Hug
Виж целия пост
# 12
Можеш ли да посочиш точен адрес и телефон за записване.
Виж целия пост
# 13
Можеш ли да посочиш точен адрес и телефон за записване.
Мога да ти дам само телефон : 0888221888  Peace
Виж целия пост
# 14
Благодаря   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия