обичте ли работата си?

  • 1 770
  • 40
Просто едно социологическо проучване дали си харесваме работата.
Виж целия пост
# 1
Определено да  Peace
Виж целия пост
# 2
Аз работа нямам...но длъжността ми определено ми харесва!
Виж целия пост
# 3
да
Виж целия пост
# 4
В момента съм в майчинство,но определено работата на която работих преди си ми харесваше.
Виж целия пост
# 5
работата като дейност или като място?
опс, видях анкетата.
ами като дейност ми харесваше, да. и следващата ми работа ще бъде с такава насоченост.
но искам да кажа и за работното място - то за мен  е от голямо значение и именно заради него напуснах работата си.
Виж целия пост
# 6
В момента съм в майчинство,но определено работата на която работих преди си ми харесваше.
На същото мнение съм  Peace
Виж целия пост
# 7
Много си харесвам работата.
Виж целия пост
# 8
Тцъ.
Виж целия пост
# 9
Много!
Виж целия пост
# 10
Само обичам да го правя на работа. Иначе не обичам работата си !!! И обстановката на работното място е меко казано подтискаща!!!! отговор на анкетата "НЕ"
Виж целия пост
# 11
Да, определено ми харесва.
Виж целия пост
# 12
Дано не ми се налага да работя работа, която не ми харесва! Анкетата - да  Peace
Виж целия пост
# 13
Да, харесвам работата си във всяко едно отношение. Но сега се връщам от 2 годишния отпуск по майчинство и ми сервираха, че трябва да напусна. На постоянен договор съм, но жената, която ме е замествала само последните 5 месеца е с протекции. Според вас какво да правя? Тя няма нито образованието, нито опита. Направо съм отчаяна. Нали работещите жени с деца до 3 годишна възраст са защитени?
Прилагат психологически натиск и не ми актуализират заплатата....
Виж целия пост
# 14
Харесвам си работата, но мразя скапаните дежурства!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия