Нещо ми стана с окото...

  • 21 424
  • 31
Момичета, случи ми се нещо адски странно преди малко.Ходих да обядвам и докато бях на опашката за храна изведнъж почувствах, че нещо не е наред със зрението ми , но не обърнах внимание, след което след няколко минути осъзнах ,че всъщност има някакъв проблем. Виждах нещо като искрици пред очите си. Много странно беше и плашещо. Хапнах малко и скочих, не можех да стоя на едно място. Започнах да се разхождам като изкриците си продължаваха, най - вече ги "виждах" с периферното зрение на лявото око и на няколко пъти се оглеждах да видя дали наоколо няма светеща реклама ,че така ги усещам тия искрици Shocked. Абе ужас си беше. Не можех да се фокусирам.Разгеле всичко свърши, излязох на въздух и ми мина. Сега имам няколко предположения - вчера и днес нещо ме боли глава, снощи не успях много да спя и примерно да е от това. От преумора. Другата причина да е била евентуално факта ,че не бях закусвала, стоях дълго време на опашка и да ми е паднало кръвното. Но честно казано аз по принцип не закусвам и не ми се беше случвало такова нещо. Моля някой да даде съвет аджеба какво беше това чудо , че много се изплаших.
Виж целия пост
# 1
Ниско кръвно най-вероятно,призляло ти е !Пий кола или нещо друго тонизиращо и естествено ЗАКУСВАЙ Naughty
Виж целия пост
# 2
При промяна в кръвното налягане се получават такива светкавици.
Сигурно си била и малко уморена.
Виж целия пост
# 3
случвало ми се е,
чувството при мен е, че все едно очите са ми силно осветени,
минава ми като поседя малко със затворени очи  Rolling Eyes

аз по принцип съм с ниско кръвно, но, като ми падне, наистина не се чувствам така,
ушите ми заглъхват и ми притъмнява по скоро, но искрици не виждам
Виж целия пост
# 4
Да точно все едно ми бяха осветени очите. Чувството беше същото , когато например влезеш от светло в тъмно помешение, нали знаете как трябват няколко минути докато се проясни зрението . Ето така се чувствах и аз днес, като осветена , не можех добре да виждам лицата на хората надалеко, виждах ясно само пред мен.
Виж целия пост
# 5
Да точно все едно ми бяха осветени очите. Чувството беше същото , когато например влезеш от светло в тъмно помешение, нали знаете как трябват няколко минути докато се проясни зрението . Ето така се чувствах и аз днес, като осветена , не можех добре да виждам лицата на хората надалеко, виждах ясно само пред мен.
Какво работиш? Типа на работата имам в предвид. Очила, лещи носиш ли? Скоро да си имала някакво възпаление на очите?
Виж целия пост
# 6
Работя на компютър . Иначе не нося лещи и не съм имала скоро възпаление на очите. По - скоро го свързвам с някакво нерапозположение на организма, като кръвно и т.н. По принцип не ми е ниско , но е възможно от неядене да ми е паднало нещо знам ли и аз.
Виж целия пост
# 7
Докато си на работа правиш ли почивки от време на време? В момента зачервени ли са очите? Аз повече го отдавам на умора на самите очи. В момента усещаш ли някакво дразнене, лек сърбеж при мигане или нещо подобно?
Виж целия пост
# 8
Не очите са ми спокойни в момента. Иначе правя почивки като се сетя , че някой път се заплесвам в работата и не се сещам.
Виж целия пост
# 9
Не очите са ми спокойни в момента. Иначе правя почивки като се сетя , че някой път се заплесвам в работата и не се сещам.
Ако се случи отново опитай се да си измериш кръвното, ако има къде. И съответно на лекар. А щом в момента всичко е ок можеш да си вземеш едни изкуствени сълзички. Категорично няма да навредят щом работиш на компютър. Успех и дано не се повтаря повече.
Виж целия пост
# 10
От промяна в кръвното се получава .
На мен ми е причернявало така...
Повече от половин час нищо не  виждах.... мислех, че съм ослепяла... кошмарно беше...
Храни се редовно и повече течности, айрян със сол също - личната лекарка ми го препоръча ! Успех !  Peace
Виж целия пост
# 11
И аз мисля, че е при промяна в кръвното.
Случвало се е и на мен.Аз съм с ниско кръвно и когато ми падне се чувствам по този начин.
Виж целия пост
# 12
На мен ми се е случвало. При мен е в резултат на съдови спазми (от високо кръвно).
Виж целия пост
# 13
Най-вероятно кръвното ти играе и в случая се е понижило,случвало ми се  е и на мен.
Виж целия пост
# 14
Получавало ми се. Виждам звездички поред бял ден, но не от удар.
При мен е от ниско кръвно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия