И аз се връщам в отбора на бебеправещите :)

  • 1 127
  • 14
Присъединявам се към вас, и ние пак запо4ваме да бебеправим! Преди няколко месеца при рутинни изследвания ми откриха хиперфункция на щитовидната жлеза и се налагаха допълнителни изследвания. Тогава ни казаха да спрем с оитите за бебе, докато ми излязат резултатите. В4ера ги видях. За щастие, вси4ко е ОК Laughing Laughing! Както се изрази лекарят, имам някаква "много странна"  Wink хиперфункция, единият от хормоните сам си е влязъл в норма  Grinning, другият се нормализира също. Не се налага ле4ение!!! Само ще го следим на всеки 6 мес., да не се влоши слу4айно. Има шанс да остане така цял живот, без да се влоши  Praynig  Praynig  Praynig, и без да се налага да пия хормони  Party. Само ще из4акам резултатите от още едни изследвания, и ако вси4ко е ОК и с тях, от другата седмиа по4ваме с опитите за бебе Sunglasses!
Единствено лекарят ми даде желязо, защото пак имам анемия, ама аз си я имам от тийнейджър, заради вегетарианските ми младини  Wink. Така 4е сега запо4вам да пия желязо и фолиева киселина, и пак по4ваме опитите за бебе!
Малко дълго стана, ама исках да споделя, колко се радвам!
Виж целия пост
# 1
Добре дошла в отбора, радвам се 4е вси4ко ве4е ти е наред и дано скоро се изместиш в другото форум4е Wink
Виж целия пост
# 2
Радвам се за добрите резултати при теб и ти пожелавам в най-скоро време да имаш повод за още по-голяма радост - така желаната бременост.
Виж целия пост
# 3
Честито за добрите резултати от изследванията и ти желая скоро да се похвалиш с добри резултати и от  luvbed Успех!
Виж целия пост
# 4
mama_p, Wеlcome отново в нашите редици. Радвам се, че всичко със здравето ти е наред и ти позволява да се развихриш на този фронт.  Grinning Grinning Grinning Дано в най-скоро време ни зарадваш с добрата новинка!
 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 5
Добре доШла при нас и наесен с песен всички да се прехвърлим в съседния форум
Виж целия пост
# 6
Много ви благодаря Hug Hug  newsm51! И дано наистина скоро да си пишем в съседния форум за бъдещи майки  EFP preggo!!
Виж целия пост
# 7
Добре дошла мила! Важното е че си добре здравословно, а пък сладкият резултат от вашите опити няма да закъснее! Успех и много щастие!  bouquet
Виж целия пост
# 8
Дано скоро да се похвалиш.
УСПЕХ.
Виж целия пост
# 9
mama_p, здрасти и от мен!! Поздрави Мила и успех в правенето на номер 2!
Виж целия пост
# 10
УСПЕЕЕЕЕЕЕЕХ! Grinning
Виж целия пост
# 11
Радвам се, че нещата вече са наред и ти желая приятно бебеправене и скорошен успех! Sunglasses
Виж целия пост
# 12
 welcome и по-скоро  newsm32
Виж целия пост
# 13
Добре дошла на бебеправещия фронт!
Виж целия пост
# 14
Успех и от мен.: newsm10Желая ти много скоро EFP
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия