ИН ВИТРО ЗА САМОТНИ ЖЕНИ

  • 9 273
  • 27
ЗДРАВЕЙТЕ!
Искам да попитам. На 35г. съм и искам дете, а съм сама , възможна ли е да се подложа на инвитро или то е само за проблемни семейства със забременяване?
Виж целия пост
# 1
Можеш. Т. нар. АРТ процедури (асистирани репродуктивни технологии) - инсемнация, ин-витро, ИКСИ не са само за проблемни семейства. Обърни се към някоя от клиниките по стерилитет за повече инфо.
Виж целия пост
# 2
Мерси за отговора, все пак е нещо. аз си записах час и на 3. 12 съм на консултация, просто малко се притеснявам от факта че съм сама и търся подкрепа.
Виж целия пост
# 3
Това е страхотно и аз те подкрепям с две ръце!Успех ти желая  Hug
Виж целия пост
# 4
Не си сама , и не си единствена Hug Ела за едно гуш и бързо вирвай нослето .Моя позната в момента чака да дойде времето за тест .Тя е доста по голяма от теб, а това е вече втори опит и аз много се надявам тя да успее  Praynig Късмет мила и вярвай не си сама и никоя от нас няма да те остави да се чустваш така.От мен имаш пълна подкрепа , нека силата да бъде с теб  Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 5
Имаш цялата ми подкрепа  Hug
Не смятам, че една жена непременно трябва да е омъжена, за да стане Майка. Желанието ти да имаш детенце е прекрасно! Не си сама! Тук ще намериш много подкрепа! Ще се моля скоро да станеш мама на прекрасно бебенце! Драсвай по някой ред от време на време. Късмет! Ще чакам да се похвалиш   bouquet
Виж целия пост
# 6
Много, много съм щастлива, че имам такава подкрепа от толкова много Мамита Simple Smile Simple Smile Simple Smile, сега се чувствам много по-добре. аз все пак имам записан час за 3. 12. в "Св. София" ще е консултация.
Виж целия пост
# 7
Някой има ли някакви впечатления от центъра "Св. София"?
Виж целия пост
# 8
Не знаех, че за консултация се чака толкова време. Иначе напълно те разбирам и подкрепям в идеята ти. Много съм мислила по въпроса. В наше време здрава жена може да роди спокойно и след 35г. В смисъл, може би има вариант да потърсиш подходящ партньор в следващата година. Но ти най-добре усещаш нещата лично за теб и ако си решила, че това е правилното за момента, действай.
Виж целия пост
# 9
Поли,подкрепям те напълно  Hug
Това е най-прекрасното нещо ,което може да ти се случи.Стискам палци,при кой доктор си?
Виж целия пост
# 10
Имаш и моята подкрепа. Да станеш мама е най-хубавото нещо на земята.
Виж целия пост
# 11
Поли,  newsm10 имаш и моята подкрепа. Можеш да направиш ин-витро с донор.

Относно клиниката аз лично имам някои резерви към Св. София. Един път ни се наложи да посетим тази болница за спермограма и останах   Rage разочарована.

Успех ти желая.   bouquet
Виж целия пост
# 12
Поли, искам и аз да те подкрепя.  Hug Има много жени като теб, не си единствената. А това, че искаш да станеш майка, е най-естественото желание на всяка жена. Кураж, мила! Моят съвет е да опиташ първо с инсеминация, а не ин-витро. Второто е много натоварващо организма, подтискат се първо твоите хормони, после те стимулират яко и става....  #Crazy хормонална бомба. Освен това е и доста по-скъпо. Иди на преглед, но най-добре в клиника по стерилитет. Направи си нужните изследвания и дано резултатите от тях са добри. След това действай! И да ни държиш в течение.  Grinning
Виж целия пост
# 13
Имаш и моята подкрепа  Hug
Давай смело,но наистина първо пробвай инсеминация и тогава премини евентоално към инвитро.
Много е важно към коя клиника ще се насочиш,затова първо пусни в търсачката за да се ориентираш при кой си струва да отидеш.Аз не мога да дам мнение защото съм ходила преди 10години и сега нещата са променени.
Виж целия пост
# 14
Поли, поздравявам те за решението ти и изцяло те подкрепям! Желая ти успех, но наистина се вслушай в съветите, които са ти дали момичетата и избери най-добрата клиника за теб. Най-вече, за да не се разочароваш, защото психическата настройка е много важна за пътя, по който си поела. Не се оставяй в ръце без опит или с лош такъв.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия