рев и крещене

  • 1 086
  • 11
Цитат
zdraveite na vsicki mami
iskam da spodelq s vas neshto koeto me pritesnqva
moq bebok posledno vreme e stanal ujasen,reve i kreshti silno a e edva na 3 meseca.hranq go 130-140 ml, no sled 30- min zapocva da reve.ot kakvo moje da se dalji tova,edvam go uspokoqvam.piq kafe bezkofein vazmojno li e da e ot tova

здравейте на всички мами
искам да споделя с вас нещо което ме притеснява
моя бебок последно време е станал ужасен,реве и крещи силно а е едва на 3 месеца.храня го 130-140 мл, но след 30- мин започва да реве.от какво може да се дължи това,едвам го успокоявам.пия кафе безкофеин възможно ли е да е от това


-----------------------
Пиши на кирилица!
Виж целия пост
# 1
Защо не пробваш, като за начало, да пишеш на кирилица, че да може повече хора да ти помогнат Simple Smile

С какво се храните?
След всяко хранене ли плаче така?

Точно време за колики си е след обяд.. А и ако му се спи, пак е нормално да плаче.. Как го приспиваш?

.. или просто бебето си плаче Simple Smile

Моето още реве и крещи все по-силно  Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Ами то основно причините са глад, колики и никнене на зъбки. Започни да ги изключваш и може би ще разбереш.
Виж целия пост
# 3
Ако проблемът не е медицински, примерно тих рефлукс или някаква друга болка, може да пробваш със слинг да го приспиваш и успокояваш. За мен това е "last resort" - ако нищо друго не сработи, слингът действа безотказно и бързо - макс 10 мин. до дълбок сън Simple Smile Ако са зъбки, хомеопатията е много добро решение. Може да видиш и това: http://xedra.wordpress.com/Животът-с-бебето/Да-излекуваме-коликите-четвъртият-тр/
Виж целия пост
# 4
Днес бях на консултация и педиатърката ми каза, че му давам бързо да яде и го боли корема.Старая се да достигна 15 мин.
Виж целия пост
# 5
Храня го с кърма и ам хумана.Старая се да го успокоявам защото целия става червен.Мисля че режима на ядене не му е наред ама....На обяд яде ж
в 12.30-13после чак в 18.
Виж целия пост
# 6
А защо правиш такава голяма пауза?
Сигурно много изгладнява и после му е тежко на коремчето като се нагълта набързо...
Виж целия пост
# 7
здр
той сам си прави паузата,спи по това време.сега се опитвам да го храня до 20 мин. и мисля че наистина така е добре.реве през почивката ама...
Виж целия пост
# 8
Сиси и мойта дъщеря е така.. обаче се случва вечер. Наяжда се ние сме ан свободен режим т.е.когато си поиска , изкъпваме я нахранвам я(кърмя) и се почва реееееееееееееееееееееееееев ама неможе да я успокои нищо, но от онзи случайно излязох с нея на терасата на хладно и тя взе че заспа Simple Smile
Снощи пак така направих на терасата и тя пак заспа.. пробвай навън на хлад с едно одеялце и люлей докато заспи Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Хубаво нещо е свободният режим, но си мисля, че паузата е голяма. Аз лично будех бебето за да го храня на по - нормален интервал. А иначе моята педиатърка ми каза, че бебето е нормално да плаче - 2-3 часа ден "физиологичен рев".
Виж целия пост
# 10
Казваш, че целият става червен.Ако в това време свива и крачета към коремчето, значи става дума за колики.При нас се появиха доста рано - още на 3-тия ден, и продължиха до 5-ти месец.И при нас се появяваха около 30 мин. след хранене, като към 18:30ч направо беше ужас!За сметка на това вечерта беше спокоен, докато при други бебета кошмарът е през нощта.
След 5-тия месец коликите постепенно стихнаха, но дори и на 7-8 месеца се проявяваха понякога.
Докато кърмех бях доволна от капките Еспумизан, но след като минахме на АМ нямаше полза от нищо.
Пробвай с тези капчици,и дано да помогнат.
Виж целия пост
# 11
Звучи като да има колики. Давай му капки за колики - пробвай различни докато намериш онези, които му действат на твоето бебе, индивидуално е. На моето му помагаха Бейбинос.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия