Фемостон при нисък естрадиол

  • 5 986
  • 3
Здравейте, тъй като хормоналните ми изследвания (вече няколко поредни) показаха много нисък естрадиол лекарят ми изписа Фемостон. Когато прочетох листовката на лекарството много се уплаших, защото в нея пише, че се повишава риска от рак на гърдата и ендометриален рак. Основното ми притеснение е, че имам HPV 16  и преди повече от година с лазер ми обгориха част от шийката на матката. Преди 2 месеца си правих контролна цитонамазка и тя е ІІ група. Търсих в нета информация за това лекарство, но не намерих нищо конкретно за нераждали жени. Много ще се радвам, ако някой от вас, който е приемал това лекарство, сподели опита си. Благодаря ви! Hug
Виж целия пост
# 1
Здравей, точно днес се сблъсквам с ниския естрадиол. Моето мнение относно хормонално замсетителната терапия със синтетични хормони е крайно отрицателно, поради безбройните факти, че има опсаност от рак. В твоя случай бих потърсила категорично алтернативен метод за подобряване на хормоналния баланс, всъщност и в моя това правя. Какви са ти по - точно стойностите на естрадиола и в коя част на цикъла го прави изследването?
Виж целия пост
# 2
Здравей Tiheri! Много ти благодаря за отговора! Не мога да кажа точните стойности на естрадиола, защото всички изследвания са при лекаря ми, но си спомням, че освен че естрадиола ми е под норма и съотношението с LH-FSH е 1-3. Можеш ли да ми кажеш нещо допълнително за алтернативните методи? Аз търсих в нета, но освен на някакъв крем на нищо друго не попаднах. Изследванията си ги правих на 3-тия ден от цикъла. По принцип причината да изследвам хормоните беше липса на овулация. Имам една неуспешна инсеминация със стимулация.
Виж целия пост
# 3
аз пих 2 х 3м фемостон заради високо ФСХ -53 след лечението спадна на 10  Grinning/това в първото тримесечие/
и заради лигавицата на матката/за удебеляване/,но...няма много голям резултат Rolling Eyes
вярно е,че в упътването пише ужасии,но...док каза,че трябва с години да го пиеш за да се случи,но...лично аз вярвам в обратното и въпреки това го пих пр.6м
към алтернативните методи  Thinking я обяснете малко повече

Основното ми притеснение е, че имам HPV 16  и преди повече от година с лазер ми обгориха част от шийката на матката. Преди 2 месеца си правих контролна цитонамазка и тя е ІІ група.

говори ли с доктора който ти го е предписал за твоите притеснения?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия