Нов вирус в Skype

  • 986
  • 10
Здравейте,не искам да всявам паника,но това го получих току що от мой приятел по скайпа


СЪОБЩЕНИЕ Кажи на всички от контактите ти в Skype, да не приемат никой с името ' martin_ludiq ' защото това е вирус който поврежда целият хардуер!Задалжително го предай на всички  с контактите ти, защото ако някой от тях го приеме, ще зарази и теб автоматично.Предай го дори и на хората който са извън линия

 Все пак страх лозе пази!
Виж целия пост
# 1
това е модерното "Писмо на щастието"  Wink Страх страх пази  Flutter
Виж целия пост
# 2
Тогава предлагам,ако нещо подобно за в бъдеще се случи,нека да го публикуваме,за да знаят повече хора
Виж целия пост
# 3
 Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 4
 ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 5
И аз преди време получих такова предупреждение за един много страшен вирус, наречен тони_сопрано. Даже описваха какви гадости кара да прави задклавиатурното устройство!  Crazy
Бляк! Sick
Добре, че още не съм се сблъсквала с него! Пу-пу-пу...  newsm43
Виж целия пост
# 6
това е вирус който поврежда целият хардуер!

Шъ умръ!  Joy

Всичко това е абсолютен спам, хора. Вирус, повреждащ храдуер...
Виж целия пост
# 7
Всеки може да напише такова съобщение. Много ги мразя такива, които ме карат да разпращам. Познатите ми знаят, че не се връзвам и не отговарям и не ми пускат подобни неща вече.
Много интересно наистина как се поврежда хардуер... Сигурно е нещо подобно на рингтоновете за отслабване и спиране на цигарите.
Виж целия пост
# 8
Вижте какво,не съм компетентна в компютрите,написах го това или по-точно го 'Публикувах' със  съвсем добри намерения.За компетентните,не е нужно да си изливат отровата,пардон злобата,а може съвсем човешки да обяснят,че това е невъзможно,без да има нужда да умират.
Виж целия пост
# 9
 Peace
Виж целия пост
# 10
Стига де  Crazy
Самоиндуциращ се спам, познат от години е това.
Почти очаквах накрая заплахата "ако не го направите, ще се гътне хамстера ви, котката ви ще хване конюктивит, ще протече банята на съседа над вас или минимум ще се запуши канализацията ви!!!"
Като се замисля, липсва и началото "Това не е СПАМ!". В никакъв случай Simple Smile

Друг е въпросът, че самия skype (и не само той), погледнат от определен ъгъл, си е жив вирус. Но това е друга тема.
Заключвам.
/В "Хоби" има нарочна компютърджийска тема, където може да се покопае по-дълбоко/

ПС.  Madam Stasita, не се засягай! Всички знаем, че си добронамерена. Няма отрова и злоба. Просто винаги има първи път за сблъсък с тези простотии. Повечето отговорили са срещали многократно подобни призиви и сега просто само се закачат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия