Поредната тема за секса

  • 2 199
  • 7
Събрахме се със стари приятелки миналатра седмица и се подхвана темата за неудачите в тази сфера. Няколко от жените твърдяха, че според техните наблюдения мъжете не изпитват сексуално желание към жени, които в повечето случаи са инициаторки за правенето на секс. Т.е. жени, които по директни и индиректни начини сигнализират на мъжа си, че в момента искат секс. Дори жената да е отвсякъде секс бомба - искала ли секс тя, значи мъжът не искал. Трябвало да се играе театър и жените да си крият желанията, да се правят на незаинтересовани от секса, на разсеяни, на "ущипани моми"... И колкото една жена давала вид, че не мисли за секс с мъжа си, че не се сеща за такива работи, толкова мъжете по-често искали секс...

Татковци ( аи не само) какво е вашето мнение по въпроса?
Виж целия пост
# 1
Донякъде вярно според мен, но на всеки му писва постоянно да е хищника, понякога е добре да влезеш и в ролята на безпомощното зайче...според мен.
Виж целия пост
# 2
Е да бе , нали знаете как кокошката бягала от петела , но от време на време се обръщала за да види , дали не бяга прекалено бързо  Laughing Laughing Laughing
А иначе смятам , че и мъжете , и жените имат еднакво нужда от секс , само че едните не си го признават , а другите прекалено често го афишират . А и не смятам , че мъжът , който прави секс с жена и точно тя е поела инициативата , не изпитва удоволствие . Напротив - точно такива жени искат мъжете , които да искат да правят секс , а не да се оплакват от "главобол" и незнам си какво още . Точно добрият секс може да задържи за дълго време интереса на един мъж - не топлите манджи , не нещо друго , а точно сексът . Blush
Виж целия пост
# 3
отдаде ли ми се случай не пропускам gydi
Виж целия пост
# 4
е понякога се налага и жената да поема инциатива а не само мъжът. newsm53
Виж целия пост
# 5
Да де ама идеята беше, че уж жените тип "винаги готова" и "ела да те изям" оказвали обратен ефект. А аз все си мислех, че те отнасят най-голямото парче от баницата. Аз за себе си нямам мащабно наблюдение, тъй като имам дете, а отношенията в семейство с дете са от типа "детето спи дълбоко, бабите ги няма, имаме 10 минути - сега е моментът!" А се плаша от момента, когато детето ще е при бабите за събота и неделя и аз ще съм в шах - да бягам на мъжа ми или да му се натискам... Shocked
Но пък изводите ми като страничен наблюдателе са, че има нещо вярно в това, че жените тип "плячка" са много по-преследвани и желани. Т.е. тези, които са приятно разсеяни и уж трябва да бъдат убедени да се съгласят на едно сексче, пък ще видят, че то било хубаво... От друга страна е много дискриминиращо жените да си траят и да не си искат това от което са почувствали, че имат нужда... Защо мъжът да си иска, а жената да се потиска?
Виж целия пост
# 6
Както се казва истината е винаги някъде там /някои имат предвид по средата/. Но все пак като животински индивид мъжкия екземпляр е ловец, той си търси женска и иска да я подчини за да си увеличи стадото, а женската е с други функции и нормалното е да се "разминават". Аз лично ненавиждам жена /изобщо/ да се слага и винаги съм отблъсквал такива атаки - просто това не е по-женски, това е присъщо за таратайките на околовръстния.. Мъжът трябва да "помирише" женската дали излъчва готовност за секс, а не обратното. Но това не значи че се пренася и в семейните ми отношения - затова сме човеци, а не друго. Нямам нищо против да ми скочи милата отгоре ненадейно!
Виж целия пост
# 7
Поредната тема за секса ще бъде... Поредно заключена...
За справки - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=160984.0
newsm10
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия