Като стана дума

  • 2 078
  • 40
Татти номиниран ли е? Разправя се с 73 607 потребители, повечето жени.
Виж целия пост
# 1
Губи ми се началото Simple Smile
Коя дума и къде е станала?
Виж целия пост
# 2
Татти номиниран ли е? Разправя се с 73 607 потребители, повечето жени.

Аз бих го номинирал за работодател на десетилетието. 73 000 и нещо жени да ти работят безплатно си е постижение!
Виж целия пост
# 3
Аз бих го номинирал за работодател на десетилетието. 73 000 и нещо жени да ти работят безплатно си е постижение!
  А какви са дивидентите от този безплатен труд?
  Интересно ми е за какво се прецаквам.
Виж целия пост
# 4
Мъж, който се разправя с жени.
Хм. И за какво е гласуването?
Виж целия пост
# 5
Аз бих го номинирал за работодател на десетилетието. 73 000 и нещо жени да ти работят безплатно си е постижение!
  А какви са дивидентите от този безплатен труд?
  Интересно ми е за какво се прецаквам.

Ами ти кажи какви са дивидентите...Все пак си "акционер" в тази виртуална компания.

Всеки един активен участник тук, представлява "актив" за Татти. И този актив си има цена. Рано или късно ще бъде реализирана. Евала му на Татти. Като Майлоу Майндърбайндър е. Всички са доволни от синдиката Simple Smile

Кифла, личи си, че не разбираш от бизнес Simple Smile С най-добри чувства!
Виж целия пост
# 6
 Акционер или актив съм, обърках се, нали нищо не разбирам от бизнес.
Виж целия пост
# 7
...Аз бих го номинирал за работодател на десетилетието. 73 000 и нещо жени да ти работят безплатно си е постижение!
Да ти имам точността!
Уцели с около 0.001%
Ти разбира се, си доктор Данийка и лекуваш безплатно заблудата на всички потребители.
Дори заменени с калкулатори, капаците са си капаци. Въпреки образованието, лечение няма.
Прости.
Виж целия пост
# 8
Пак добре, че не ме обърка с доктор Сократес. Тогава нямаше да ти простя.
Сега си простен!
Виж целия пост
# 9
Татти номиниран ли е? Разправя се с 73 607 потребители, повечето жени.

Кой го е номинирал. Къде е това... Да не е номиниран за "изгонване от къщата на Биг Брадър"   Grinning
Виж целия пост
# 10
Акционер или актив съм, обърках се, нали нищо не разбирам от бизнес.

Кифлич, при теб положението е сложно. Ти по-скоро си пасив. Дългосрочен при това Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Акционер или актив съм, обърках се, нали нищо не разбирам от бизнес.
Кифлич, при теб положението е сложно. Ти по-скоро си пасив. Дългосрочен при това Simple Smile

Нищо не разбирам от финанси, но самата дума "пасив" не ми звучи добре. Явно нещата при Кифлата не са добре....
Виж целия пост
# 12
 Хората разбиращи от бизнес ми звучат много объркано, нищо не им разбирам, добре че не съм от тях.
 п.п. Борисе, Кифлата си е много добре, при все че не разбира от бизнес.
Виж целия пост
# 13
Хората разбиращи от бизнес ми звучат много объркано, нищо не им разбирам, добре че не съм от тях.
 п.п. Борисе, Кифлата си е много добре, при все че не разбира от бизнес.

Радвам се да го чуя, защото съвсем скоро се оплакваше нещо...Хората разбиращи от бизнес следят новините  Mr. Green

Лека нощ от Делойт и туш. И гуш  Peace  Heart Eyes
Виж целия пост
# 14
Тук съм само заради равновесието в темата.
Иначе не ви разбирам пасовете.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия