Филм-приказка!

  • 27 406
  • 39
Привет момичета Hug
Спомням си,че преди по телевизията даваха много от типа филм-приказка Crazy Бяха много интерсни,но за ,жалост не помня никакви заглавия Confused Моля споделете тук ако сте гледали и помните някоѝ подобен филм Heart Eyes
Виж целия пост
# 1
За мен 100%-ов филм приказка е "Мумията".
Виж целия пост
# 2
Аз съм фенка на чешките филми-приказки и на италианските от типа на "Фантагиро". Peace
Виж целия пост
# 3
Аз съм фенка на чешките филми-приказки и на италианските от типа на "Фантагиро". Peace

Точно тях имам в предвид Heart Eyes
Виж целия пост
# 4
Аз си спомням "Приказка без край" и "Лабиринт" - бях много впечатлена от тях като малка.
Иначе от сериалите филми-приказки много харесвах "Арабела".
Виж целия пост
# 5
10-тото кралство- много любим и адски дълъг!

Мерлин магьосникът

Уилоу
Виж целия пост
# 6
Лабиринт с Дейвид Бауи ми е ужасно любим, а най най любимите са ми италианските - Фантагиро, Принцесата и Просякът, Пирати, Пръстенът на Дракона, изобщо тези с Анна Фалки и Никълъс Роджърс. Дори на аватарите си винаги нося Анна. Simple Smile
Виж целия пост
# 7
И аз много обичам филмите приказки, например на Холмарк - Мерлин, Десетото кралство, Кралят на маймуните, Легенда за леприконите, Пътешествие с Еднорог, Пътешествие до центъра на земята.
Виж целия пост
# 8
Сказка о звездном мальчике / Приказка за звездното момче (1983)http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=138328&hit=1
Виж целия пост
# 9
Аз си спомням "Приказка без край" и "Лабиринт" - бях много впечатлена от тях като малка.
Иначе от сериалите филми-приказки много харесвах "Арабела".
Уцели ме в десятката!Това са любимите ми филми-приказки!Страхотнииииииииииииии Grinning
Виж целия пост
# 10
                          'Тринадесетата годеница на принца'  Twisted Evil
Виж целия пост
# 11
                          'Тринадесетата годеница на принца'  Twisted Evil
Ужасссссссссссссссссссссссссс
Виж целия пост
# 12
"Призраци в блока" "Бенджи, Закс и Звездния принц"  Simple Smile - някой знае ли да ли ги има някъде?
Виж целия пост
# 13
Ето линк за "Лабиринт".Любим ми е.
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=27643&hit=1
Виж целия пост
# 14
И аз давам глас за "Десетото кралство"! Hug

"Лабиринт" може да е хубава приказка за по-големи, но не давайте на децата си да го гледат Sick - помня, че съм го гледала като много малка, и ми се стори ужасяващ Sick !! И с "Уилоу" горе-долу така - тия джуджета са много страшни!  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия