Недоволни от вградено казанче

  • 6 367
  • 6
Моля помогнете. Искам вградено казанче в тоалетната по причини, известни на всяка уважаваща се жена и домакиня. Всичкото майстор, което даде мнение, заяви, че "вграденото казанче е голема грешка, щото като се развали требе да къртиш сичко е да тураш нови плочки и ексик ти казанчето".

Много ви моля разубедете ме и ми кажете, че тия тъпи красиви вградени казанчета са таралеж в гащите и по-добре моноблок (около който домашните мъже свободно да опикават ненарочно, извинете натурализма ми, ама...), та като му стане нещо да го ремонтираме с усмивка на лицето.

ПС Извинете, ако вече сте убеждавали друга като мен, но се утрепах да чета и само похвали видях (освен едно негативно мнение, което беше сразено веднагически). Пък и пресните мнения са си друга туршия, мисла  Thinking
Виж целия пост
# 1
В апартамента, в който ще се нанасяме съвсем скоро и двете казанчета са ми вградени....за мен така е мн. по-красиво и стилно......моя позната от 4 год. е с такова казанче и няма проблеми......
Виж целия пост
# 2
Този майстор, който ти е казал това, явно не може да се справи с вграждането на казанчето. Mr. Green По- далеко от него е моят съвет!!! Peace

Намери си читав майстор.  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Този, който ти го е казал въобще не е наясно с вграденита казанчета  Wink. Ако случайно нещо се повреди по механизма на казанчето въобще не е нужно разбиване, така са направени че механизма се вади през активатора(бутона) на казанчето и така се ремонтира  Peace
Виж целия пост
# 4
Ми това го казаха поне трима. Подозирам, че им е по-лесно да монтират обикновено казанче, въпреки, че за вграденото ще платим допълнително.
Виж целия пост
# 5
Мъжът ми сам го монтира - заедно с гипскартона му отне един ден, защото майстора"плочкаджия" / с 17 год. стаж не знаел как става/. Чувала съм, че за монтаж взимат 200лв. Всичко е обяснено с рисунки/Грое специално/. Бърка се през бутона и се оправя - проблема идва, ако във водата попаднаттвърди частици.
Виж целия пост
# 6
И аз искам такова казанче, но предполагам, че измислено как да не се затрудни достъпът, ако случайно има повреда някаква. newsm78
Направете това, което Вие искате и не се вслушвайте в чужди съвети, понеже Вие ще ползвате тази тоалетна, а не "знайковците". Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия