Стара Загора 57 - Няма пари и за на петела гащи дори...

  • 30 174
  • 287
Здрасти...!

Ха сега ударете едно рамо и на мен...

Официален мъжки костюм под наем... Определено не съм чул за те такъв петел у нашиот град...

Само да ви кажа, че в Сватбен Комплекс Галина не дават, а в сватбен салон Стелина нямат нищо мъжко... И никога не са имали... Както ми натъртиха и аз бях озадачен... Wink

Херо, не става на Сержът, за мен е...
Виж целия пост
# 1
Тюу..язък Twisted Evil
Освен да ти дам моя.... Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Ей, подсети ме, че преди амнайсе години аз се омъжих с рокля под наем.  Laughing
Верно, че за мъжете не дават, може би само фракове, щото се предполага, че се ползват рядко.  Laughing
Виж целия пост
# 3
Чак сега се наканих да погледна форума...
Експри,не мога да помогна за костюм.Разбра ли се с Ники Колев?
Живе,нямам време,скъпа.Излизам след малко,но не при Експри...Явно ипей ще почака още малко и ще си отида в ДСК...
Виж целия пост
# 4
Експрес и другите ,които се включиха,благодаря за подробния отговор   bouquet
Виж целия пост
# 5
Няма мъжки костюми под наем, Дидо. В Операта има тоалети като за теб, ама ще приличаш на Цезар  Mr. Green

Ако мислиш че е вариант, глътни корема и ще ти дам костюм на Милото.
Виж целия пост
# 6
Експри кума ти няма ли бе...поне сте един габарит.
Виж целия пост
# 7
помня за една сватба от пловдив се наложи да вземе младоженецът фрак ....
Виж целия пост
# 8
Да ви се оплача един ни забърса вратата на колата докато закопчавахме децата и сега мъж ми пише ли пише в КАТ, направо побеснях, както и спря по- надолу тоя, добре поне че остана.
За костюм и аз не мога да помогна. Туй то, отивам да къпя децата.
Виж целия пост
# 9
Дидо,ако не ти стане костюма на Милото на Хапката,свиркай,ще ти дадем на Стефан.Два сигурно ще ти станат Wink

Таничка,пак хубаво,че на вас нищо ви няма.Колата застрахована ли е?
Виж целия пост
# 10
Танче да не е един с червен опел...щото преди няколко дена същия забърса приятелката ми между нашата кола и неговата и тя с тялото си огъна Лагуната. Познай какво чудо е било Twisted Evil
Виж целия пост
# 11
Експри и аз като Хапката се сетих за гардероба на Операта и театъра Laughing
Освен да прескочиш до Пловдив/Асеновград Thinking
Виж целия пост
# 12
Дидо, какъв е проблемът? Ти ходиш с костюми на работа, нещо по-специално ли ти трябва?
Виж целия пост
# 13
Експри, като няма под наем дай размери да ушием. Толкова форумки тук, все ще го спретнем, пък и без пари ще го направим.

Заглавието на темата е мноогооо готино.
Виж целия пост
# 14
Уф, бях си поръчал, в една фирмичка... Оказа се, че плата от който трябваше да се ушие, свършил... Ма нейсе, даже и не им се ядосах... Grinning

Костюма ми трябва за утре вечер... Официален коктейл по случай десетгодишнината на клона... На който коктейл ще са собствениците на банката, изпълнителните директори, целия управителен съвет и още маса важни клечки... Освен всичко друго, част от "клечоците" и на нашия град ще са там - кмет, областен, директор затвор, шеф данъчно, мастити бизнесмени и прочие... За там исках... Костюмите, с които ходя на работа са за мен ежедневни, като такива ги възприемам... Исках да намеря нещо по-официално... Обаче е нъцки... У Зарата просто нЕма...

Благодаря ви от сърце за предложенията... Обаче нито в костюма на Милото ще се нацириликам, нито в костюма на Стефи... Я сум си слон, бре... Като расъл, расъл, расъл... Ама не само на акъл, ами и на гъз, и на кръст и на всякакви други телесни органи като шкембе, мъжки дръжки и бедра...
Но наистина ви благодаря...!

Ще съм си с "ежедневния", няма начин... Поне ми е по мярка...




П.С. Днес банда изпечени мошеници са "ужилили" баба ми с 1500 лева... Познатата схема на телефонно обаждане с разплакан син/дъщеря, блъснал някого, той умрял дай пари да го оттървем иначе 6 години ще лежи в затвора... Предупредете всички възрастни покрай вас, да не изгорят... За най-сигурно, приберете им парите... Wink Дежурния офицер ни каза, че на ден имат поне по 10 обаждания за такова нещо и по двама-трима изгорели... Бил впрегнат голям ресурс по този проблем, защото "шетали" из цялата страна, но пари да не сме чакали...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия