Добри шивачи в София

  • 11 459
  • 27
Здравейте, съжалявам ако има подобна тема. Искам да ви питам дали знаете къде има добри шивачи в София, и ако да - техния адрес, тел. номер и т.н. Питам защото тази година ми предстои бал и съм си харесала едно моделче което искам да ми направят по поръчка по от рано, за да не чакам до последният момент. Благодаря ви предварително!  Hug
Виж целия пост
# 1
Тъй и тъй има започната тема, аз пък търся шивач в района на кв. Витоша, Дианабад, Изток, Студентски град, Гео Милев за подкъсяване на дънки.
Виж целия пост
# 2
Добро шивашко ателие има на Патриарха по посока Попа след пресечката на 6-ти септември, пада се долу вляво на самия тротоар в една маза. Носила съм там за корекции различни дрехи и панталони и рокли и винаги са се справяли много добре, а някои дрехи са били по - скъпи, официални и т.н.. На мен ми го препоръчаха за всякакви корекции, но знам че и шият по поръчка, само че аз лично нищо не съм си шила там  Peace.
Горе долу се намират тук:
http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=29258a9360853b97d48804e09be8b4 … mp;Map46_41.y=147
Виж целия пост
# 3
В Люлин има шивашко ателие точно зад мебелната къща, във блока, от едната страна на блока е кафене, а на другата шивашко ателие. Работят 2 жени и шият наистина страхотно. Адреса е Люлин, бл.425, вх.Г
Виж целия пост
# 4
Мисълта ми е, че търся шивачи на абитуриентски рокли
Виж целия пост
# 5
Мога да ти препоръчам една млада дама от която аз лично съм много доволна и се занимава предимно с официални облекла .Ателието й се намира в една пряка на Мария Луиза(не се сещам за името на улицата)но ако имаш желание ще ти дам телефона й.



П.с .Част от костюмите на Дансинг стар са дело на нея и екипа й..
Виж целия пост
# 6
интересувам се от телефона  Praynig Heart Eyes
Мога да ти препоръчам една млада дама от която аз лично съм много доволна и се занимава предимно с официални облекла .Ателието й се намира в една пряка на Мария Луиза(не се сещам за името на улицата)но ако имаш желание ще ти дам телефона й.



П.с .Част от костюмите на Дансинг стар са дело на нея и екипа й..
Виж целия пост
# 7
писах ти на лични Flutter,тя ми спаси булчинската рокля -бях я поръчала от един магазин-дойде една изкривена дълга Sick,момичето е оправи даже и сложи добавки и стане екстра:) Hug
Виж целия пост
# 8
Немога да ти опиша колко ти благодаря  Hug Исках някой да ми препоръча шивач, а не да се хвърлям на сляпо Wink
Виж целия пост
# 9
  Simple Smile за нищо-успех с роклята
Виж целия пост
# 10
Мерси Simple Smile
Виж целия пост
# 11
имам приятелка, която е и много добра шивачка, живее на пл.Македония №7 казва се Татяна,много мацки от форума ползват услугите й и са мн.доволни Peace
Виж целия пост
# 12
ценичките какви са  Whistling
Виж целия пост
# 13
мен ли питаш? незнам какви са и цените но мисля че са повече от нормални особено за София Wink последно едни ръкави ми ши и ми взе 15лв,като плата си беше от нея Rolling Eyes
Виж целия пост
# 14
Модна къща София, на Дондуков, 11 - Богдана Божилова. Това, което ми харесва, че тя е моделиер, тя крои, прави проби, обаче за нея работят 2 други шивачки, които правят всичко останало, т.е. всеки прави това, в което е добър.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия