На колко време се сменят шишетата и бибероните?

  • 12 640
  • 31
Искам да попитам на колко време се сменят шишетата и бибероните?
Виж целия пост
# 1
Доколкото си спомням, трябва да се сменят поне на 3 месеца, тъй като от честата им употреба, пластмасата започвала да отделя някакви вредни субстанции... Но ако ползваш стъклени шишета, можеш просто често да сменяш бибероните.   Hug
Виж целия пост
# 2
На повечето си има укзания за употреба. Моите са В-free, бибероните се сменят на 2 месеца, шишета се без бисфенол, така че не е опасно и няма инструкции за тях. Все пак зависи и колко често се ползват. Като се има предвид, че бебето минава на следващ размер биберони на всеки 3 месеца горе-долу, може и да не се сменят, а направо да минете на следващия размер. Аз ползвам шешето най-много 5 пъти седмично (докато ряботя) така че направо ще минаваме на следващ размер.
Виж целия пост
# 3
Искам да попитам на колко време се сменят шишетата и бибероните?
има си указания на всяко.
аз лично сменях всичко- биби и биберони на шишетата- на 4 месеца.
Виж целия пост
# 4
ползвам шишета на b free но 5- 6 пъти дневно.
Виж целия пост
# 5
ползвам шишета на b free но 5- 6 пъти дневно.
да си призная откровено не съм видяла никъде инструкции за смяна на самите шишета на определен период от време. само на бибероните. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Бибите ги сменям на 1-2 месеца, шишетата на 3 някъде Peace
Виж целия пост
# 7
на 3 месеца ги сменях аз
Виж целия пост
# 8
в упътването на шишетата на Авент пише да се сменя бибата на 3 месеца,а за смаите шишета нищо не пише... жалкото е ако само ги позлваме за вода да се сменят на 3 месеца.
Виж целия пост
# 9
Ползвах шишета на Авент. Биберона се сменя на 3 месеца, а самите шишета не съм сменяла. Просто минахме на по-голям размер, а последното го ползвах дълго време /може би към 9-10мес./
Виж целия пост
# 10
Мисля, че трябва на 3 месеца.
Виж целия пост
# 11
на всеки три месеца-използваме шишета и бибки на Чико
Виж целия пост
# 12
На три месеца ги сменихме и шишета и биби. Бяхме на Авент, сега сме на стъклени шишета.
Виж целия пост
# 13
залагалките ги сменям на 3-4 месеца , шишетата и бибероните на 2-2, 5 месеца Peace
Виж целия пост
# 14
Сменях ги всеки месец. За всеки случай..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия