Въпрос за ДКК

  • 1 636
  • 11
Направих си изследвания. Всичко в норма, с изключение на Ne, което е над нормата. Търсих и четох какво ли не, но не мога да открия какво е това. Моля, ако някой знае да каже. Мерси!
Виж целия пост
# 1
Това са символите на хим.елемент "неон",ако това ще ти помогне нещо. newsm78
Виж целия пост
# 2
А не ги ли показа на гинеколога си?Би трябвало той да види колко е над нормата, има ли място за притеснения...
Виж целия пост
# 3
Консултирай се с гинеколог Peace
Виж целия пост
# 4
Консултирай се с гинеколог Peace

 Peace
Виж целия пост
# 5
 Peace
Виж целия пост
# 6
Знам че неона се използва  за електролуминесцентни лампи и най-популярното му приложение е за изработване на неонови реклами.Но  да се изследва при ДКК ( имаш предвид деферинциална кръвна картина)  newsm78
Виж целия пост
# 7
Simple Smile Това за Неона и аз го знам, ама не ми се вярваше! И да, ходих - оказа се бели кръвни телца. Увеличението количество говори за инфекция. Успокои ме, че при мен увеличението е много малко и можело даже да е грешка.
Виж целия пост
# 8
Ами щом има вероятност за грешка-повтороте изследването PeaceДано всичко тогава е в нормите Peace
Виж целия пост
# 9
daninka е права.И според мен е добре да повториш изследването, направо в друга лаборатория.Дано наистина е грешка и всичко е наред  Peace
Виж целия пост
# 10
Ne-неутрофили,елемент на левкоцитите Peace
Виж целия пост
# 11
Втори лекар потвърди, че дори и да са вярни показателите, се счита че съм просто в горната граница, което не било притеснително. В интерес на истината нямам никакви оплаквания. Дано да са прави - реших, че няма да правя втори опит. Благодаря ви за отговорите!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия