д-р Цолова? Някои да сподели впечатленията си от нея

  • 2 805
  • 5
Някои да сподели впечатленията си от нея? Скоро сме на преглед при нея..
Виж целия пост
# 1
Ако става въпрос за др.Цолова от МЦ "Фемина"- много съм доволна. В 12г.с. разпозна пишлето на ФМ. Като цяло много е внимателна, обяснява всичко за разлика от други неини колежки.
Виж целия пост
# 2
ако става въпрос за Милена Цолова - много е готина! тя ми направи секциото, много е внимателна и мила!  Hug
Виж целия пост
# 3
Само хубави думи мога да кажа за нея  Hug Hug Hug newsm51 !Появи се проблем по време на бременността ми,2 пъти ходих преди това във Фемина,но при други лекари.Бях Доста изплашена и исках да си запиша час възможно ,най скоро и свободен имаше при нея!Прие присърце проблема запчна да ме следи постоянно,да ми дава кураж,естествено и компетентно мнение.Разбира си от работата,а ако има нещо в което чувства несигурна не се колебае да се консултира с колеги! Доста сърцат човек,а такива в днешно време липсват сред лекарското съсловие!Обяснява и обръща доста внимание! Със сигурност не е грешка,че си при нея Hug
Виж целия пост
# 4
Много съм доволна от доктор Цолова. Прави ми секциото при първото раждане. Отидохме в последния месец при нея, но тя прие присърце нашия проблем и ни обърна много внимание. Поддържаме отношения дори и след раждането на сина ми. Сега отново съм бременна и не съм се колебала пак да се обърна към нея. Смятам, че никой няма да сгреши, ако реши тя да следи бремеността му или дори и само да си прави ФМ при нея.
Виж целия пост
# 5
За коя д-р Цолова става въпрос ? Когато раждах дъщеря си в Шейново през 2005, една д-р Цолова асистираше на д-р Велев при секциото.Накрая ме заши тя, направи перфектен шев.После поради отсъствие на д-р Велев по време на престоя ми ме наблюдаваше тя.Прекрасна и много мила жена   bouquet
Но.....не знам дали става въпрос за същата  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия