тест за овулация

  • 1 721
  • 16
Здравейте
искам да ви попитам дали някой то вас  знае какъв тест за овулация да си взема защото досега несам ползвала.и можи да звучи малко тъпичко но кога трядва да се направи. Embarassed
Благодаря Ви предварително.
Виж целия пост
# 1
Здравейте
искам да ви попитам дали някой то вас  знае какъв тест за овулация да си взема защото досега несам ползвала.и можи да звучи малко тъпичко но кога трядва да се направи. Embarassed
Благодаря Ви предварително.
има още прясна прясна тема тестове за овулация-помощ-прочети там,а и най-добре търси преди да пишеш нови теми.
успех  bouquet
Виж целия пост
# 2
Клир Ову Тест, излизат около 11 лева.5 бр.плюс тест за бременност, аз лично правих 3 теста, но нито един не беше положителен /тестовата линия не можа да се насити, толкова колкото и контролната/, а гледах таблицата с продължителността на цикъла на опаковката, ядосах се и ги захвърлих в чекмеджето. #Cussing out
Може би причината е, че преди това бях ходила до тоалетна, сори ама 3 часа без да ходя до тоалетна не мога да издържа, както и да не пия вода. Crossing Arms
Виж целия пост
# 3
ПОтърси  тук има много писано за тестовете.Аз лично харесвам Овю.Правят се следобед .В опаковаката на тестовете е описано подробно.
Виж целия пост
# 4
ПОтърси  тук има много писано за тестовете.Аз лично харесвам Овю.Правят се следобед .В опаковаката на тестовете е описано подробно.

И аз "работя" с тях, доволна съм, дано не се налага дълго да ги ползвам все пак Wink
И наистина, момичета, хич ли не четете преди да пуснете поредната тема? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
не несам прочела и какво толкова е станало че пак сам попитала като искате неми пишете.
Виж целия пост
# 6
не несам прочела и какво толкова е станало че пак сам попитала като искате неми пишете.
Малко по-кротко PeaceПърво искаш съвет и помощ,а после се сопваш на тези,които ти помагат Naughty
Виж целия пост
# 7
Е да но щом питам значи не сам прочела и какво е станало толкова благодарна сам на тези които ми писаха.
Виж целия пост
# 8
Е да но щом питам значи не сам прочела и какво е станало толкова благодарна сам на тези които ми писаха.
Споко бе,мацка!
Не си прочела, ама ако така всички пускаха теми без да са прочели, знаеш ли каква каша щеше да бъде?
Каквито и тестове да вземеш, са си чиста загуба на време - лично мнение и не ангажирам никой с него.По-добре мери БТ.
Виж целия пост
# 9
Е да но щом питам значи не сам прочела и какво е станало толкова благодарна сам на тези които ми писаха.
Споко бе,мацка!
Не си прочела, ама ако така всички пускаха теми без да са прочели, знаеш ли каква каша щеше да бъде?
Каквито и тестове да вземеш, са си чиста загуба на време - лично мнение и не ангажирам никой с него.По-добре мери БТ.

Карамелче,извинявай,но не съм съгласна,че са губене на време PeaceЗа мен са много по-лесни за откриване и следене на ову ,отколкото бт(лично мнение)
Виж целия пост
# 10
Карамелке сладка  Hug и аз като Тъжничката не мисля че са загуба на време Peace И аз меря БТ но само с нея ми е трудно да се ориентирам.Когато съчетая БТ и тестови вече ми се изяснява картинката Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Аз бях доволна повече от .Желая ти успех.
Виж целия пост
# 12
Аз бях доволна повече от .Желая ти успех.
Аз също  Peace  Ползвала съм и Овю, но те никога не са ми засичали  овулация!
Успех ти пожелавам!
Виж целия пост
# 13
Аз бях доволна повече от .Желая ти успех.
Аз също  Peace  Ползвала съм и Овю, но те никога не са ми засичали  овулация!
Успех ти пожелавам!
Абсолютно същото и при мен.
Виж целия пост
# 14
Аз бях доволна повече от .Желая ти успех.
newsm10
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия