razdqla

  • 2 266
  • 17
   Извинявайте, че ви занимавам с моята история,но най-добрата ми приятелка е далеч и няма как да дйде при мен, освен дългия телефонен разговор, имам нужда да споделя и с вас, защото ще се пръсна! Разделих се с приятеля си след 3годишна връзка, аз така пожелах а сега не мога да спра да плача, преди един час се изнесе от вкъщи, защото аз така пожелах, немога да спра да плача!
 Излязох най-голямата гаднярка, споделих и с майка ми и тя не ме подкрепи откоео ми е още по-тежко! А причината да го направя, е неговата безотговорнсот към кредитите му, работата, иначе е много добър, грижовен към мен и към всичко което се късае към мен, не пуши, не пие ,не сме имали никога някакви сериозни каранаци, освен за безотговорността му към парите!! Той си прибираше нещата и плачаще заедно с мен, хиляди пъти ми се извини, че осъзнава безотговорността си, но на мен ми омръзна от разговори на тази тема!! Толкова ми е тежко, останах съвсем самичка, много го обичам, той мен също, но майка ми ми каза, че аз съм виновната, не той, заради мен бил останал без работа, защото съм ламтяла за по-висока заплата от негова страна!! Но снощи му дадох пари за поредния просрочен кредит от негова страна и чашата преля, собствената му майка ве поиска да му помогне, защото нямала, трябваше аз, но аз все помагам, 3 год помагах, а на мен никой не ми помогна!! Въпреки всичко много ме болиииииии, много май го обичам, знам, че и той мен!!
Сори за правописните грешки, пиша през сълзииииииии, не ми се проверяваааа Cry Cry Cry Cry
Виж целия пост
# 1
А как се стигна до там да си тръгне?? Какво му каза?
Виж целия пост
# 2
Според мен и други неща са те притеснявали в отношенията Ви.
А БЕЗОТГОВОРНОСТТА не е малко. А като сте семейство и имате дете ще трябва да се бориш за трима. А е трудно.
Всъщност не казваш на колко е години.
За какво са му били необходими кредити - дали за нещо разумно или да си купи кола (когато е без работа или  с ниска заплата и няма дори пари за разходите за поддържане на автомобил).
Явно много неща в него те притесняват.
А за това той да е без работа си е виновен сам - като няма високоплатена, временно ще започне с работа с по-ниска заплата да може поне да се издържа и да си покрива вноските по кредитите.
Виж целия пост
# 3
Не мога да те успокоя.  Аз не бих си изгонила мъжа заради безотговорност към кредити, нито бих го юркала да си търси по-доходна работа, но теб явно това те е дразнило достатъчно много, че да доведе до раздялата.  Прецени си сама приоритетите в живота и така ще можеш да решиш как да постъпиш нататък....
Виж целия пост
# 4
Ако в действителност го обичаш,хващай телефона и си го намери,защото после ще бъде още по трудно.Опитай се да поговорите и да изясните нещата който ви дразнят.
Това е моето мнение ако наистина го ОБИЧАШ,ако ли не................
Защото аз бях rum4eto na........??? а сега съм на никого
Виж целия пост
# 5
Не смея да дам мнение ,но все пак ще го направя...Та хората се променят, ти си човека който трябва да е до него в този труден момент.Обади му се извикай го поговорете не го изоставяй,представи си как ти ще се почустваш без работа,без пари,без подкрепа...Не те съдя,просто си поговорете,усмислете ситуацията...Успокой се и ако искаш да си с него въпреки всичко му се обади.Късмет
Виж целия пост
# 6
  Ами обадих му се, 2ч по-късно и той се върна при мен! Извиних му се и сега вече съм много щастлива, само мисълта, че вече не сме заедно не ми даваше мира и му се обадих, извиних му се, послушах майка си. Надявам се вече да не стигаме до такива ситуации в които да го моля да си тръгва!
  Благодаря ви и на вас!!! Hug
Виж целия пост
# 7
Радвам се , че всичко е приключило с хубав край  Hug Дано никога вече нямате проблеми и бъдете щастливи  newsm10
Виж целия пост
# 8
Ехх...някои съдби се развиват главоломно... ooooh!
Виж целия пост
# 9
Сагата е приключила,но ме гризе да попитам - безотговорността не е ли едно от най-неподходящите качества за един мъж,на когото му предстои да създаде семейство.Да,той бил много мил и нежен с любимата, но тя му е помагала финансово.Ако той беше самоиздържащ се мъжкар, дали тя щеше да получава това внимание?Дали той щеше да си погасява вноските по кредита редовно?
Като знае,че има кредит,би трябвало на всяка цена да работи нещо.А може би е по-удобно, когато до себе си има жена, която да поема неговите отговорности?
Виж целия пост
# 10
Сагата е приключила,но ме гризе да попитам - безотговорността не е ли едно от най-неподходящите качества за един мъж,на когото му предстои да създаде семейство.Да,той бил много мил и нежен с любимата, но тя му е помагала финансово.Ако той беше самоиздържащ се мъжкар, дали тя щеше да получава това внимание?Дали той щеше да си погасява вноските по кредита редовно?
Като знае,че има кредит,би трябвало на всяка цена да работи нещо.А може би е по-удобно, когато до себе си има жена, която да поема неговите отговорности?


Няма обективен отговор.  Зависи от предпочитанията на жената.  За едни жени е по-приемливо да са с мил и безотговорен мъж, за други-- с груб и отговорен.  Е, по-добре е човек да е здрав и богат, от колкото беден и болен, ама по-често се налага да се правят някакъв вид компромиси.
Виж целия пост
# 11
... За едни жени е по-приемливо да са с мил и безотговорен мъж, за други-- с груб и отговорен.  Е, по-добре е човек да е здрав и богат, от колкото беден и болен, ама по-често се налага да се правят някакъв вид компромиси.

Комромисите са неизменна част от нашето ежедневие, независимо за кой негов аспект говорим.Винаги нещо става  за сметка на друго.Иначе щяхме да живеем в един перфектен свят, но в моя свят няма място за безотговорни мъже.
Виж целия пост
# 12
в моя свят няма място за безотговорни мъже.[/b]

Ами хубаво.  Значи ти си наясно със себе си по този въпрос.  Явно на авторката й беше по-трудно да реши каква точно е нейната позиция...
Виж целия пост
# 13
... За едни жени е по-приемливо да са с мил и безотговорен мъж, за други-- с груб и отговорен.  Е, по-добре е човек да е здрав и богат, от колкото беден и болен, ама по-често се налага да се правят някакъв вид компромиси.

Комромисите са неизменна част от нашето ежедневие, независимо за кой негов аспект говорим.Винаги нещо става  за сметка на друго.Иначе щяхме да живеем в един перфектен свят, но в моя свят няма място за безотговорни мъже.

     Да, тук, сте прави аз направих избора си, предпочитам да живея спокойно, без да се притеснявам от мъжа си, да изразявам свободно мнението си без да ми се налагат ограничения, да предпочитам любвеобилен и добър мъж, леко безотговорен, надявам се вече това да го изкореним след вчера, определено виждам промяна- отколкото груб, богат и отговорен мъж! Не бих могла да живея с човек, който няма да зачита мнението ми за нищо, защото той "плащал"- покрай мен има доста такива примери и поради тази причина, никога не съм се стремяла да бъда с мъж с пари, защото знам що за стока са, сблъсквала съм се и с такива!!
    Избирам спокойствието и щастието с добър човек, това за мен е най-важното, човек за който знаеш, че винаги можеш да разчиташ за него във всяка една ситуация, човек, за който знаеш,че никога няма да те нагруби, никога няма да използва лоша дума не само за теб, но и за хора, които го нараняват, неотмъстителен човек, човек който винаги гледа да помогне на другите, когато може!!
    Това избрах аз! Това беше моят избор!
    Благодаря още веднъж на всички!!  bouquet
Виж целия пост
# 14
Безотговорността е много сериозен проблем. Когато човек създава семейство е особено важно да е отговорен както към съпругата си, така и към децата си. Така че, колкото и да го обичаш, може би си постъпила правилно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия