Велурени боти с отворени пръсти?

  • 7 674
  • 48

 Търся си рeep-toe велурени боти, нещо подобно на тези:




или тези:





Kъде във Варна или в София мога да намеря такива?Виждали ли сте? Има ли? Първите са от Nine west, ходих в магазинът им тук, но ми казаха, че този модел няма да го получават  Tired

Виж целия пост
# 1
В едно списание гледах подобни лилави. Пишеше, че са марка Schutz, Но не знам къде се намира това
Виж целия пост
# 2
Мисля че в Дариса имаше,но края на миналата зима.Сега не знам дали е останало нещо
Виж целия пост
# 3
И аз имам спомен, че имаше велурени боти с отворени пръсти в Дарис.
Виж целия пост
# 4
На Графа съм виждала , ама № 25 ли беше ??? newsm78Ако имаш време се разходи по Графа от началото до Попа ,мисля, че ще си намериш !!!
Виж целия пост
# 5
В сайта на Дарис няма нищо подобно за съжаление..

В София като дойда, ще поразгледам ако имам това време, но ме учудва, че явно ги няма на тук, защото са много модерни, на мен лично също много ми харесват, макар да са малко непрактчни, но в крайна сметка не сме осанали само с едни боти, че да се притеснявам от отворените пръсти, нали?  Crazy Пък и рядко се налага да ходя дълго пеш..

Дано някой все пак се включи и ме зарадва с конкретно инфо, защото не ми се рискува да поръчвам, понеже глезенът ми е тънък и се страхвам да не са ми много широки  Confused
Виж целия пост
# 6




Всички модели са от сайта на Victoria Secret,дано ти свърши работа,защото те май имаха доставка до България. Embarassed
Последния модел е на Miss Sixty и най-вероятно ще го има в магазините им.
Виж целия пост
# 7
в дарис има,със сигурност Peaceкато първите са,но затвотени отзад-има черни и тюркоазени от велур и бели от кожа. Peace
Виж целия пост
# 8
Напипа ми болното място с отворените боти:)

Аз лично съм фен на тези, но още съм в процес на чудене дали да ги поръчвам, защото не нося толкова висок ток.
ПС: В София не съм виждала подобно нещо. Обувки поръчвам обикновено по нета.
Виж целия пост
# 9
Напипа ми болното място с отворените боти:)

Аз лично съм фен на тези, но още съм в процес на чудене дали да ги поръчвам, защото не нося толкова висок ток.
ПС: В София не съм виждала подобно нещо. Обувки поръчвам обикновено по нета.

Тези са уникални  Heart Eyes
В кой сайт си ги гледала?
Виж целия пост
# 10
И аз ги искам тези последните. Разкошни са.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 11
Има и други номера и цветове - мисля, тъмно кафяво, бежово и лилаво. Вижте в магазина на този.
Като цяло има доста модели, които ми хващат окото, само дето ще си счупя краката с тях.
Виж целия пост
# 12
Последните ги имаше и на сайта на ВС. Но това не са боти лично за мен. Освен да са хубави, търся и да са такива, че все пак да мога да ги обувам и още по-важно да ходяс тях  Wink А тези не са такива. Токът е убийствен поне за мен. Даже и да не бях висока, пак не бих си ги купила, защото такъв ток направо деформира крака  Confused

По този повод, да се възмутя от дизайнерите на обувки, които видях в Aldo shoes... Токове от по над 15 см, без платформа, без нищо, което малко или много да прави ходенето с такива по-нормално(ако изобщо е възможно  Stop ) И най-интересното, което беше, че имаше жени, които ги пробваха. Обаче ще се въздържа от коментар как изглеждаха с тях...  Tired

Иначе ботите с отворени пръсти са адски секси и пределено смятам да се сдобия с такива този сезон Heart Eyes
Виж целия пост
# 13
в дарис има,със сигурност Peaceкато първите са,но затвотени отзад-има черни и тюркоазени от велур и бели от кожа. Peace

Тъкмо черни велурени си търся. Ще ми е интересно да ги видя, ще взема да отскоча до магазина им да разгледам  Thinking
Виж целия пост
# 14
Дам, аз видях една девойка с обувки 15 см ток в един от моловете, ходеше като малко гъсоче.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия