С какви препарати по4иствате дома си?

  • 1 334
  • 20
Здравейте,мисля 4е трябва да споделя и дори да ви препоръ4ам марката ДИОНИС !
Страхотни препарати доста време ми спестяват когато 4истя,напълно безвредни са/изцяло на билкова основа/,ухаят невероятно и не дразнят кожата и не на последно място ползват се доста жреме ,защото са концентрати.Опитаите няма да съжалявате!!! Grinning
Виж целия пост
# 1
Първо, тук има няколко теми за въпросните препарати. Можеше да поразгледаш, преди да си правиш труда да ги рекламираш.  Wink
И второ, има ли основателна причина да използваш 4 вместо ч?
Виж целия пост
# 2
Питаш или предлагаш??
Виж целия пост
# 3
Егати бруталната, нагла, безочлива реклама.  Naughty Crossing ArmsТрябва да бъде заключена и изтрита.
Виж целия пост
# 4
Благодаря за съвета.
Виж целия пост
# 5
 Sick Sick Sick
Виж целия пост
# 6
Аз се засилих да пиша! ooooh!
Виж целия пост
# 7
Аз се засилих да пиша! ooooh!

И аз като теб, ама нейсе... Naughty Laughing
Виж целия пост
# 8
Е... и аз се засилих, ама като прочетох... няма смисъл от реклама на разни препарати...така или ниначе никога неможеш да изчистиш веднъж за винаги, независимо от препарата.
Виж целия пост
# 9
Ама ,защо да е реклама?Когато си попаднал на препарат със сравнително ниска цена,но си доволен от почистващите му качества /и най- важното нямаш финансови възможности да си купуваш скъпи препарати/не виждам причина да не го споделиш!
Виж целия пост
# 10
Аз пък не виждам смисъл чак толкова да се припада по тези препарати.
Виж целия пост
# 11
Аз пък не виждам смисъл чак толкова да се припада по тези препарати.

И аз.
А заглавието е подвеждащо.

Виж целия пост
# 12
Незнам ,но вечер   не почистя ли мивките в банята и кухнята може и да припадна.  Joy
Не се шегувам. Naughty
Виж целия пост
# 13
Питаш или предлагаш??
Thinking
Виж целия пост
# 14
Ама ,защо да е реклама?Когато си попаднал на препарат със сравнително ниска цена,но си доволен от почистващите му качества /и най- важното нямаш финансови възможности да си купуваш скъпи препарати/не виждам причина да не го споделиш!

Защото потребителката се е регистрирала специално, за да сподели тази информация.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия