След секцио

  • 14 730
  • 31
Здравейте
Родих със секцио преди една седмица и имам проблеми с ходенето по голяма нужда  (изключвам епизода с "рициновото масло" в болницата).
Някоя от вас имала ли е този проблем, какво мога да направя? newsm78 newsm78

Виж целия пост
# 1
Почти всички имат твоя проблем:) На мен ми изписаха специално лекарство, което улеснява изхождането. Питай лекаря си.
Виж целия пост
# 2
Simple Smile
В аптеките продават специални шоколадчета за целта. Помагат.Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Simple Smile
В аптеките продават специални шоколадчета за целта. Помагат.Simple Smile


Тези шоколадчета обаче не се изяждат наведнъж, а само една четвърт от тях, тъй като ефекта им е поразителен.
Виж целия пост
# 4
Хм. Аз май че бях хрупнала цяло. Laughing
Виж целия пост
# 5
Аз не съм имала такива проблеми.
А тези шоколадчета съм ги тествала и от половинка нямаше и грам ефект тогава върху мен, така че ...............
Виж целия пост
# 6
Аз не съм имала проблеми  Peace яж повече плодове и най-вече киви
Виж целия пост
# 7
Ми болеше ме, но като си отидох вкъщи вече проблем с честотата нямах. В болницата моят проблем беше от психическо естество, не обичам да си върша тази работа на чужди места.  Embarassed
Виж целия пост
# 8
Аз не съм имала проблеми  Peace яж повече плодове и най-вече киви
а също така и сок от круша или круши, сега има на пазара, активия с мюсли и от този род храни, поне няколко дни така.
Виж целия пост
# 9
Активията  Peace
Виж целия пост
# 10
Не съм имала такива проблеми. Яж разхлабващи храни и пий много течности - вода, чай.
От въпросните шоколадчета съм изяждала цяло наведнъж, ефект никакъв.
Виж целия пост
# 11
Аз пък преди да родя винаги съм имала проблеми с WC, обаче след раждането незнам какво стана , но всичко се нормализира  Rolling Eyes Ти изобщо ли не си ходила на WC? Ако ходиш рядко не мисля, че е проблем, но ако изобщо не си ходила от раждането, трябва да се консултираш с лекар  Hug
Виж целия пост
# 12
И двата пъти родих секцио.Първия път имах големи проблеми с ходенето до тоалетна.Сега пък (да чукна на дърво) съм редовна всеки ден.
В болницата ми казаха,че ако пия обезболяващи е задължително да взимам и разхлабително,защото много от тях действат запичащо.Така че,ако взимаш нещо за болката твърде възможно е запекът да идва от там.
Иначе,бих ти препоръчала нектар от сливи,чаша топла вода на гладно и след това едно-две кивита,овесени ядки и храни ,богати на фибри.
Знам колко ужасно е,така че ти желая скорошно разрешаване на проблема Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Не съм имала твоят проблем newsm78
Виж целия пост
# 14
Не сьн имала такьв проблем,след 5-я ден си бях редовна всеки ден
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия