Клеева тинктура

  • 3 614
  • 6
Искам да попитам как ползвате този препарат за децата ви. На самото шишенце има упътване, но аз искам да знам има ли и други начини за приготвянето и употребата. Чувала съм че става и с някаква синя вода /поправете ме ако греша/, Използват ли се схеми за по които се дава препарата за предотвратяване на хреми и т.н. 
Виж целия пост
# 1
Ползвам клеева тинктура за семейството си.По принцип се дава така така-на колкото години е детето ,по толкова капки,три пъти на ден.Примерно-дете на 3г-три пъти дневно по три капки се разтварят в чаша сок или вода.Аз обаче давам така само ако детето е болно.иначе за профилактика-веднъж дневно разтварям толкова капки,на колкото е детето,в прясно изцеден сок от портокал.
Може да се приготвят и капки за нос-в 10мл физиологичен разтвор се разтварят 5 капки тинктура.Капе се 5-6 пъти дневно по една-две капки в ноздра.
Виж целия пост
# 2
Ползвам клеева тинктура за семейството си.По принцип се дава така така-на колкото години е детето ,по толкова капки,три пъти на ден.Примерно-дете на 3г-три пъти дневно по три капки се разтварят в чаша сок или вода.Аз обаче давам така само ако детето е болно.иначе за профилактика-веднъж дневно разтварям толкова капки,на колкото е детето,в прясно изцеден сок от портокал.
Може да се приготвят и капки за нос-в 10мл физиологичен разтвор се разтварят 5 капки тинктура.Капе се 5-6 пъти дневно по една-две капки в ноздра.
Peace
Виж целия пост
# 3
Може и по 2 капки на година живот ... newsm78 т.е. ако сте на 3г. три пъти по 6 капки  Peace И капките за нос в 10мл  физ. р-р от 5 до 10 капки клеева тинктура и накапваш по 4,5 пъти по 3,4 капки във всяка ноздричка на детето  ThinkingМожеш да влезеш във форума на предаването " Часът на мама " там най- подробно ще получиш инфо за това , консултации дава един страшно добър хомеопат Д-р Атанас Михайлов .
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви момичета  Hug
Виж целия пост
# 5
Момичетата са ти отговорили изчерпателно за клеевата тинктура , а за водата -предполагам имаш предвид Сребърна вода.
Пусни търсачката -има много инфо за нея.
Виж целия пост
# 6
Клеевата тинктура става ли за бременни, някой може ли да види в упътването? Имам хрема, която лекувам с Коризалия, но ефект никакъв.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия