Объркана от лекари относно раничка

  • 766
  • 1
Здравейте,
 При профилактичен преглед, но не от моят гинеколог ми откриха раничка резултата от цитонамазката е ПАП ІІ / зачеркнато е бактерии/. Казаха ми че трябва да я горим. Отидох при моята гинеколожка и тя ми каза че наистина имам раничка но тя е много малка и да не я пипам въобще, нямало да ми създава проблеми. Когато родя и второто си дете тогава.  Сега ще лекуваме бактериите. Бях раздвоена и отидох при трети, той също каза да не я горя а с някакъв химикал да я нещо като тушира. И сега вече въобще не знам. Моята лекарка която ме наблюдава от пет години не иска и да чуе за горене дори не ми казва да я мажа с нещо т.е. всичко е ок. Но ме притеснява че тази раничка може да стане голяма а дори и да прерасне в нещо по лошо. А аз не знам дори и кога ще родя второто си дете може да е след 5г. Посъветвайте ме какво да направя- четвърта консултация или просто да послушам лекарката си?
Благодаря Ви предварително!
Виж целия пост
# 1
В медицината наистина има едно правило -  "Колкото лекари - толква мнения". Затова си помислете за четвърта консултация.
 Моето мнение е да се доверите на лекаря,който Ви наблюдава от от 5 години и с него да провеждате стриктен контрол,включващ цитонамазки и колпоскопии.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия