IV Централизиран конкурс за младши експерти

  • 5 889
  • 22
Има ли някой, който се е явил на IV Централизиран конкурс за младши експерти? Има ли някакви резултати? Медиите спряха да говорят за това! Май всичко е само поредното измиване  на ръце и замазване очите на ЕС, че няма корупция! 
Виж целия пост
# 1
Ами има класиране и после чакане. Laughing
Но хората са го написали:
Цитат
На успешно представилите се кандидати не се гарантира назначаване в администрацията.
Бяха обявили, че ще предложат веднага работа на двама от класираните на първо място, но не вярвам да се разтръби по медиите.
Виж целия пост
# 2
Понеже казаха, че има 322 места! И никой не казва за къде! Едва ли са само за София всичките? Все пак имаше конкурси и в Варна, Бургас, Пловдив и Велико Търново!   
Виж целия пост
# 3
Има ли някой, който се е явил на IV Централизиран конкурс за младши експерти? Има ли някакви резултати? Медиите спряха да говорят за това! Май всичко е само поредното измиване  на ръце и замазване очите на ЕС, че няма корупция! 


аз мисля е е това. аз се явявах на 1 октомври в търново, ама съм на 500-тно място  някъде. до последния момент мислех да се откажа, ама на приятеля ми сестра му ме разубеди. въпреки че не мисля че някой е получил работа. на предишния конкурс разбрах е иимало хора които за 10-15 мин са решили  почти всички въпроси без грешка. ама това не сме ние обикновените хора, а "някой на някого"  Wink
Виж целия пост
# 4
Някъде може ли да се видят въпросите от теста..?
Виж целия пост
# 5
 Аз се явявах. Казаха, че ако някоя администрация "прояви" интерес, щяла да се свърже с мен  Laughing
 А къде всъщност проверявате на кое място сте в общото класиране?

Някъде може ли да се видят въпросите от теста..?

Мисля, че не. Но бяха разделени на категории - познания за администрацията и нейното устройство (общинска и държавна); познания за ЕС; логически въпроси от типа кое е излишно; въпроси касаещи езиковата култура, правопис, пунктуация, превод (значението на дадена чуждица на български). Май това беше в общи линии.
Виж целия пост
# 6
А къде всъщност проверявате на кое място сте в общото класиране?
Ето списъка на класираните.

Виж целия пост
# 7
[... въпреки че не мисля че някой е получил работа. ..

Моя приятелка беше поканена на работа в едно министерство след един от тези конкурси. Според нея конкурсът е бил лек - става въпрос за преди година и нещо.
Виж целия пост
# 8
Лелеййй, чак пък национални конкурси?! За позиция, където плащат по 300 лева заплата ooooh! Чудно Tired
Виж целия пост
# 9
ама ники василев нали обеща на новите големи заплати, та може и да се борят за 1300 лв. newsm78
а ние - ще напуснем и ще се явим на конкурс Joy Joy Joy
тоя ники василев, откъдето мине навсякъде омазва пейзажа #2gunfire
Виж целия пост
# 10
Aз се явих на този централизиран конкурс за младши експерти т.к. исках да сменя настоящата си работа. Изкарах успешно основния тест и трите специализирани теста, за които се бях записала.
Мога да се похваля, че вече ми се обадиха от две ведомства и бях на интервюта. На едното място ме попитаха кога мога да започна. Казах при първа възможност ако съм одобрена и след като уредя напускането си на старото място.

Желая успех на всички явили се! Grinning
Виж целия пост
# 11
ама ники василев нали обеща на новите големи заплати, та може и да се борят за 1300 лв. newsm78 а ние - ще напуснем и ще се явим на конкурс Joy Joy Joy тоя ники василев, откъдето мине навсякъде омазва пейзажа #2gunfire

Това за големите заплати въобще не го вярвам и не затова се явих на конкурса.

Помислете само - един старши експрет в държавната администрация получава около 500 лв. и нещо, а главен екстперт - 600 лв. и нещо.

Е, тогава на какво основание един младши експерт ще получава между 600 и 1000 лв. заплата? Joy Абсолютно неприемливо.
Виж целия пост
# 12
Тези, които работят с еврофондовете, получават по една брутна заплата допълнително и някакви бонуси, за да не са подкупни.  Mr. Green Crazy
Виж целия пост
# 13
ама ники василев нали обеща на новите големи заплати, та може и да се борят за 1300 лв. newsm78
а ние - ще напуснем и ще се явим на конкурс Joy Joy Joy
тоя ники василев, откъдето мине навсякъде омазва пейзажа #2gunfire

 Първо да кажа, че аз лично не съм се явявала заради парите, а по-скоро заради по-различна перспектива в бъдеще. А относно втория коментар за Никито съм абсолютно съгласна.  Peace
Виж целия пост
# 14
Аз бях между 80-то и 90-то място. И все още никой не ми се е обадил. Laughing Честно казано, не ми пука особено. Веднъж ме взеха с някакъв подобен конкурс в Главна данъчна дирекция, но им отказах, заради неприемливите за мен условия.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия