Алергична кашлица

  • 4 005
  • 15
 На Иван кашлицата е без сополи, без температура, няма нищо на гърлото и дробчетата. Но не спира ден и нощ. Докторката каза,че била алергична от сезона Confused Сега сме на Флудитек, Ериус и Исиот(билка с мед,която не мога да го накарам да глътне) Sad. Кога ще отшуми това чудо???
Виж целия пост
# 1
До седмица би трябвало да се оправи детенцето. Ако продължи да кашля въпреки лечението пак на лекар.
Виж целия пост
# 2
И ние бяхме с такава кашлица повече от месец.При нас през деня беше влажна отхрачваща но нощем беше ужасна суха и давеща.Няма да ти разказвам през колко лекари минахме най-накрая попаднахме при свестен педиатър който ни изписа сироп за кашлица,Ериус и Дехидрокортизон.За 3 дни детето ми се оправи а преди това го бяха напъпкали с 2 АБ без никакъв ефект от тях.Знам че дори и след приключване на лечението когато детето е излекувано е нормално около седмица да има  остатъчна кашлица.Желая ви бързо оздравяване  Peace
Виж целия пост
# 3
До седмица би трябвало да се оправи детенцето. Ако продължи да кашля въпреки лечението пак на лекар.
Дано момичета!  Praynig  Аз чаках резултат от момента на започване на лечението
Виж целия пост
# 4
До седмица би трябвало да се оправи детенцето. Ако продължи да кашля въпреки лечението пак на лекар.
Не мисля,че за 1 сед. ще отзвучи.Алергичните кашлици се лекуват по-продължително;поне месец,понякога 2,че и до 6.Поне моя син така сме го лекували и тогава в действителност има резултат. Peace
Виж целия пост
# 5
А когато през нощта започне да кашля упорито,какво давате?
Виж целия пост
# 6
Аз давах Вентолин по 2,5мл това ни изписаха той разширява бронхите и я успокояваше знам че е по добре да се правят инхалации с него но ние го приемахме през устата
А когато през нощта започне да кашля упорито,какво давате?
Виж целия пост
# 7
Алергичните за този сезон отшумяват бързо. Ако обаче не е от сезона/ майката беше казала сезона/ може и да се наложи по-дълго лечение. Ако пък говорим за чиста проба алергия и кашлицата като вследвие от нея може никога да се оправи човек. Говоря за по принцип, а не за конкретиня случай. Казвам го като имам в предвид, че някои алергия не се преодоляват с течение на времето.
Виж целия пост
# 8
Нашата "алергична кашлица" след рентгенова снимка се оказа начален стадий на пневмония #Cussing out
Виж целия пост
# 9
 #2gunfireаман от тези лекари и тяхните диагнози
Виж целия пост
# 10
Нашата "алергична кашлица" след рентгенова снимка се оказа начален стадий на пневмония #Cussing out
Нямам какво повече да кажа от лекарите ни,системата,здравеопазването..! Angry
Бързо да се оправи детенце! Praynig
ПП:И винаги търсете и 2-ро мнение! Peace
Виж целия пост
# 11
Вече съм вдигнала ръце, най-вече от безсилието и от това, че с нищо не мога да помогна на детето си. Такова "давене" е нощно време. Направо въздух не може да си поеме. Почти винаги ни се случва към 3,00 през нощта, и после два часа се чудим какво да правим. Давам Ксизал, Вентолин, Флавамед за отхрачване и по мое настояване антибиотик Медоклав. Толкава ми се искаше да се оправи от антибиотика, за да отхвърля идеята за алергия, но ........
Не знам какво да правя и къде да го водя, за да му поставят точна диагноза. Вече втора седмица сме така, а сме на 2,6 години.
Как да помогна на детето си?
Споделете!
Виж целия пост
# 12
Вече съм вдигнала ръце, най-вече от безсилието и от това, че с нищо не мога да помогна на детето си. Такова "давене" е нощно време. Направо въздух не може да си поеме. Почти винаги ни се случва към 3,00 през нощта, и после два часа се чудим какво да правим. Давам Ксизал, Вентолин, Флавамед за отхрачване и по мое настояване антибиотик Медоклав. Толкава ми се искаше да се оправи от антибиотика, за да отхвърля идеята за алергия, но ........
Не знам какво да правя и къде да го водя, за да му поставят точна диагноза. Вече втора седмица сме така, а сме на 2,6 години.
Как да помогна на детето си?
Споделете!
обсъдете рефлукс или синузит. вместо ксизал фликсотид е по добър избор... снимка?
Виж целия пост
# 13
Нашата "алергична кашлица" след рентгенова снимка се оказа начален стадий на пневмония #Cussing out
хич не се съмнявам при такова лечение...
Виж целия пост
# 14
Здравейте момичета!
Аз до сега само чета и някак си успявам да открия решение на проблемите ни /най-вече здравословни/. Но с моето момченце бяхме вече два пъти в болница и се чудя къде да го закарам вече. Първата диагноза беше пневмония, а втората асматичен бронхит. Изписаха ни с кашлицата и сополите, като казаха,че детето ще си кашля още около 20дена. Обаче симптомите не отшумяват. Вече, дори пак диша тежко и е с хрипове. Какво да правя???
МОЛЯ ВИ КАЖЕТЕ НЯКОЙ ДОБЪР ПУЛМОЛОГ /БЕЛОДРОБЕН ЛЕКАР/ В БУРГАС, че вече нещата се проточиха цял месец и съм се видяла в чудо
Не зная какво да го правя  Cry
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия