Нисък естрадиол и успешна бременност??!??

  • 1 930
  • 2
Момичета, добрата новина е, че имам положителен тест Joy 

А притеснението ми е, че забременяването стана по време на цикъл, когато естрадиолът по време на овулацията ми беше 150, при 3 фоликула... Тогава се подготвяхме за инсеминация, но моя д-р я отмени, точно поради недобрите стойности на Е.

Тъй като вече имам два мисед-а, се притеснявам, че това може да бъде поредната неуспешна бременност.

Искам да ви попитам, дали при някоя от вас се е случвало подобно нещо и как е приключила бременността?  newsm78

Благодаря ви и стискайте палци (утре съм на първия преглед)!
Виж целия пост
# 1
Дано нямаш проблеми.Пожелавам ти успех. Peace Hug
Виж целия пост
# 2
Не знам дали да се включа, но все пак ще го направя. Не знам какво точно означава 150 естрадиол при три фоликула.... Но ще ти кажа че първата ми бременност беше с естрадиол два пъти под норма. Тоест долна граница беше 70, а моят резултат - 49. Завърши с неуспех - заради лекарска некомпетентност така и не е ясно дали е имало ембрион в началото или е било кухо яйце. Във всеки случай в 11 г.с. се оказа, че плодния сак е празен.
Обаче нито един лекар - после ходих при доста, не ми намекна дори че е имало връзка. Дори се чудех как ме гледат с толкова празни погледи, когато им спомена думата "Естрадиол". като че ли не бяха чували за него и каква роля има изобщо. Та искам да ти кажа, че все още ми е мъгла въпросът доколко този хормон е причина за неуспеха ми. Така че недей да мислиш, че като ти казвам всичко това, значи при теб нещата ще са лоши. Пожелавам ти да течакат само хубави моменти и след няколко седмици да се похвалиш в същата тази тема с успеха си.
Много се надявам да не съм те накарала да имаш само негативни мисли.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия