Козметика от Китай-ПОМОГНЕТЕ МИ МОЛЯ ВИ!

  • 812
  • 4
ЗАМИНАВАМ ЗА КИТАЙ,ИСКАМ ОТ ТАМ ДА СИ КУПЯ ТЯХНА КОЗМЕТИКА ЗА ЛИЦЕ И ТЯЛО.КАКВО ЩЕ МИ ПРЕПОРЪЧАТЕ.ЖЕН ШЕН ЩЕ СИ КУПЯ СЪС СИГУРНОСТ,ЗАЩОТО МЪЖА МИ ПРЕДНИЯТ ПЪТ МИ ДО НЕСЕ КИТАЙСКИ ЧАЙ И НЯМА НИЩО ОБЩО СЪС ТОЗИ КОЙТО ПРОДАВАТ ТУК.ЗАТОВА ВИ ПИТАМ КАКВО ДА ДИ СУПЯ ОТ ТАМ,МОЖЕ НЯКОЙ ДА Е ЗАПОЗНАТ СЪС ТЯХНАТА КОЗМЕТИКА  bouquet
Виж целия пост
# 1
 newsm78 аз не

Виж целия пост
# 2
ЗАМИНАВАМ ЗА КИТАЙ,ИСКАМ ОТ ТАМ ДА СИ КУПЯ ТЯХНА КОЗМЕТИКА ЗА ЛИЦЕ И ТЯЛО.КАКВО ЩЕ МИ ПРЕПОРЪЧАТЕ.ЖЕН ШЕН ЩЕ СИ КУПЯ СЪС СИГУРНОСТ,ЗАЩОТО МЪЖА МИ ПРЕДНИЯТ ПЪТ МИ ДО НЕСЕ КИТАЙСКИ ЧАЙ И НЯМА НИЩО ОБЩО СЪС ТОЗИ КОЙТО ПРОДАВАТ ТУК.ЗАТОВА ВИ ПИТАМ КАКВО ДА ДИ СУПЯ ОТ ТАМ,МОЖЕ НЯКОЙ ДА Е ЗАПОЗНАТ СЪС ТЯХНАТА КОЗМЕТИКА  bouquet

знам за тази козметика-"PULLANA" Wink
Виж целия пост
# 3
каква е тази козметика -пулана,можеш ли да ми кажеш нещо повече newsm78
Виж целия пост
# 4
sneji_suni , шопингът на местна почва ще ти подскаже какво точно да си купиш.
Аз, ако някога имам възможност да отида в Китай, бих отседнала в Пекин. Бих разгледала площад "Тянънмън", Забраненият град, Великата Китайска стена, Летния дворец, паркът "Бейхай", Пазара на коприната и Пазара на перлите, бих посетила хубав ресторант. Леле, цяло приключение би било . Аз не бих си купила козметика. Но някоя красива копринена рокля с удоволствие!И не забравяй снимки да направиш и качиш!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия